Obsługa Internet Explorer 11

Rozwiązane
panel-v3-odrzucone
Pantoflarz
Pantoflarz

690x387

Internet Explorer Wersja 11 - to normalne?

Akurat w szkole siedzialem i zobaczylem :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Czyżby problem z javascriptem :v

Ja to bym odinstalował tą przeglądarkę i nie zwracał uwagi nawet czyj to komputer 😄

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Z przeglądarek są wspierane tylko Chrome i Firefox, tak też mówi regulamin usługi lvlup.pro. Wspieranie explorer'a to generalnie strata czasu, patrząc na tegoroczne statystyki strony i panelu używa go tylko 1% osób. To już Edge ma 3% ale on raczej nie ma problemu z kompatybilnością.

Tak czy inaczej może to jakaś pierdółka która jest łatwa do usunięcia (hehe, wątpię) jakbyś miał okazję zapodać loga czy screena z konsoli JS to byłbym wdzięczny.

Pantoflarz
Pantoflarz

A to przepraszam, nie wiedziałem ale stwierdziłem pokażę żeby nie bylo XD

Jak jutro wrócę do szkoły to zobacze czy wogole dostęp do tej konsoli mam bo znając życie i to zablokowali 😛

LinGruby
LinGruby Pionier

To już bym zrobił Chromium podobne i Firefox podobne bo tego jest najwięcej a nie wszyscy korzystają z Chrome Google, ja np. z Vivaldi i moja jak i Chrome Google bazuje na Chromium, tak samo Pale Moon czy Iceweasel na Firefox ;-)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Z regulaminami i wsparciem jest tak że im jest tego mniej tym lepiej.

Osobom które korzystają z przeglądarek bardzo podobnych/forków czy źródła tak jak jest to w przypadku Chromium i tak będzie to dobrze działało więc nie widzę tu sensu. Jakby wyszedł nagle jakiś dziwny fork Chromium to musiałbym go wspierać co jest trochę nie fair. Wskazując konkretne przeglądarki nie ma z tym problemu.

LinGruby
LinGruby Pionier

No ja problemów nie miałem nigdy ;-)