Odczyt timingów

Pytania i problemy
paciorjr
paciorjr
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Wygląda jak po prostu duży load. Trzeba mniej mobów (albo głupsze moby, również np. mniejszy dystans śledzenia) na serwerze albo mocniejsze CPU.

Swoją drogą ilość stojaków i innych na spawnie robi wrażenie: BARREL: 630 CAMPFIRE: 807 ARMOR_STAND: 862

Helios1993
Helios1993

Ile masz dostępnego ramu w maszynie, co jeszcze na niej trzymasz? Na jakim hostingu stoi ten serwer? Na przyszłość zamiast timingów zalecam używać sparka, jest dokładniejszy i podaje więcej informacji, a do tego nie obciąża serwera tak bardzo jak timingi.

EDIT: view-distance: 16, monsters: 70 - mocno zaszalałeś, pierwszą wartość zmniejsz tak do 8, a limity mobów do 1/4 tego co masz teraz. Przypominam, że limity te są dla każdego gracza, więc przy 10 graczach zrespi ci się 700 potworów (nie licząc spawnerów). Zalecam skorzystać z poradników od YouHaveTrouble lub EterNity, ten pierwszy skupia się na wytłumaczeniu danych opcji i zmianach mogących wpłynąć na rozgrywkę, a drugi podaje wartości zazwyczaj niezauważalne przez graczy.

paciorjr
paciorjr

Stojaki możliwe dlatego, że holo, bannery, npc, a ogniska to bez ognia są.

paciorjr
paciorjr

na lvlup, tylko bot dc, proxy i serwer. Maszyna - Pakiet: 16GB RAM UpRyze PL 2021 .

Helios1993
Helios1993

Dla jednego serwera mc raczej nie potrzebujesz proxy. Przeczytaj jeden z tych poradników i sprawdź czy wydajność się poprawi.

paciorjr
paciorjr

Lobby + Serwer główny mam. Przepraszam za niedopisanie 😅 (nie chciałem lobby ale niestety korzystam z niedorobionego do końca systemu logowania, a nie miałem możliwości migracji już na inny i wymagał on dodatkowego zabezpieczenia w postaci lobby)

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.