Odpala się wiele ./ts3server nie wiem czemu

Zombie
zarządzanie, ts3
multiand
multiand

Włączam serwer ts3 i jak sprawdzam htop to widzę dużo odpalonych ./ts3server nie wiem czemu się tak dzieje i nie wiem jak to naprawić. Najgorsze jest to że cpu jest prawie na 100% Używam wersji: 3.0.13.6 undefined

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Wszystko jest dobrze, ale te 512mb wygląda mi na jakiś bardzo tani VPS (na pewno nie z lvlup.pro[no chyba, że mamy gdzieś ukrytą ofertę 512mb]) więc pewnie ma kijowe CPU. Teamspeak nie powinien zjadać aż tyle %, a po liście widać, że nawet te które normalnie są bliskie zera to 12% 😉

Stawiam na to, że to VPS za 4zł lub za darmo z CPU dużo poniżej 1ghz? :P

multiand
multiand

to jest przykładowy ss ale u mnie się dzieje to samo tylko nie 17 running

multiand
multiand

RAM 1,5 GB CPU 2 x 2,6 GHz638x380

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli CPU jest w porządku to nie ma co się martwić, to normalne zjawisko. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda dokładniej kliknij przycisk F5. (tryb drzewa procesów)

Ilu masz użytkowników, że tak wygląda twoje CPU? 😮

multiand
multiand

250 online stoji na hosteam

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie wszystko w porządku, chociaż ja tam wolę LVLUP! 😛 Swoją drogą ciekawe, że przy takiej ilości osób jeszcze nie wiedziałeś jak działają procesy :D

multiand
multiand

Nie powino być tyle procesów odpalonych raz było 340 online i było normalnie nie wygląda to normalnie jak jest 100% cpu to pakiety rosną nawet do 20%

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

671x438

lvlup.pro KVM 2gb 53 osoby online 1 instancja sinusbota

Rozumując w ten sposób, powinienem mieć jakieś 3 procesy? Myślę, że wszystko jest w porządku 😛

Co do CPU, to zmień hosting na jakiś z większym taktowaniem. Np kvm na lvlup.pro to aż 4.1ghz+ na rdzeń. Nie marne 2.6 😄

multiand
multiand

To wejdź sobie na mój serwer IP: ts3user.pl

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

U mnie nie przekracza nawet 1% packet loss, bot na lobby gra płynnie.

Tak jak mówiłem, przydałby się mocniejszy serwer, bo jechanie na granicy nie ma sensu, zwiększa to podatność na nawet słabe ataki.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wciśnij Shift + H w htop i powiedz czy nadal widzisz tyle procesów ts3