Oferta MTSV.PL

Pytania i problemy
igoyek
igoyek

Witam, co sądzicie o ofercie hostingu serwerów Minecraft https://mtsv.pl/? Poszukuję czegoś co udźwignie serwer najnowszej wersji dla ok. 20 osób (serwer dla znajomych).

Samowar
Samowar

Szczerze nie jest pewien co do tej oferty z powodu:

Sądząc po tym co odnalazłem na temat tej strony odradzam korzystania nigdy nie wiadomo co takie serwisy robią z naszymi pieniędzmi, danymi

Oczywiście mogę się mylić nie jest to jakiś najdokładniejszy reaserch - jednak ja osobiście trzymałbym się od tego z daleka, czekam na opinie innych :grinning_face_with_smiling_eyes:

Szymulewsky
Szymulewsky

Szczerze zauważyłem wiele niedociągnięć w Twojej wypowiedzi, firma jest prowadzona przez Marcina Iwańskiego. Jego główną działalnością jest Projektowanie Wnętrz, a poboczną działalnością jest Hosting serwerów gier. Domena taka, a nie inna została zarejestrowana, ponieważ nie pasowałoby do hostnigu np. miwent.pl. Owszem zauważyliśmy teraz, że dwa hiperłącza w środku regulaminu nie działają, dlatego to poprawimy tak szybko, jak to będzie możliwe, ale główne zakładki w górze strony działają bezbłędnie, więc nie byłoby problemu z odnalezieniem polityki prywatności.

Adres firmy w https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl pokrywa się razem ze stroną więc nie wiem jaki jest problem? Do tej działalności są również wpisane PKD: |6202Z|DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI; |6203Z|DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI; |6209Z|POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH; |6311Z|PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ;

Jest dwóch administratorów danych, firma Marcin Iwański MIWENT, Południowa 3, 81-198 i Patryk Szymulewski, 45 Princess Street, SA152TB, Llanelli. Odniosę się do drugiego administratora danych (Mnie) jestem osobą self employed na terenie Wielkiej Brytanii, a dokładnie Walii, również posiadam numer UTR/NIN, które pozwalają mi na prowadzenie działaności.

WayBackMachine pokazuje totalnie pierwszą wersję strony kiedy było jeszcze wszystko w planach, więc nie można się z tego wzorować. Obecnie mamy inną wersję strony, oraz sklepu.

Samowar
Samowar

Bardzo dziękuję za poprawienie mnie i wyjaśnienie sytuacji Jak już pisałem nie był to najdokładniejszy research, sądząc po twojej wypowiedzi wszystko aktualnie się pokrywa i ma to sens Jeżeli chodzi o administratorów strasznie się w tej polityce wszystko zlewało ze sobą i widocznie przegapiłem to Jednak iście na łatwiznę i używanie generatorów do polityki prywatności i regulaminu jako firma nie wygląda moim zdaniem zbyt dobrze a zwłaszcza pozostawianie w takich rzeczach właśnie takich niedociągnięć lecz problemu w tym większego nie ma Pozdrawiam serdecznie 😃

Szymulewsky
Szymulewsky

Przepraszam za nie dogodności i dziękuje bardzo za uwagi odnośnie do poprawy wyglądu i czytelności treści na urządzeniach mobilnych. Jesteśmy młodym hostingiem i jeszcze się rozwijamy, więc będziemy, strać się dopracować jeszcze lepiej czytelność i wygląd treści w naszym serwisie. Obecnie posiadamy wielu zadowolonych klientów z naszych usług, te opinie można przeczytać w specjalnej zakładce na serwerze Discord MTSV. Jako firma również bezproblemowo realizujemy zwroty za usługi wykupione w naszym hostingu zgodnie z prawem. Oferujemy również serwery testowe przed zakupem, tak aby nasi klienci wiedzieli co kupują i jak. Na wszelkie pytanie chętnie odpowiem. Pozdrawiam :grinning_face_with_smiling_eyes:

MrKatrioPL
MrKatrioPL

Witam.

Tak jak wspomniał kolega wyżej, opisywany hosting jest bardzo młody, wręcz mało znany stąd wyniki podejrzane wyniki wyszukiwania. Zakupiłem tam serwer do tworzenia nowej edycji i spełnił moje oczekiwania. Możesz otrzymać również serwer testowy o ile sie nie mylę na jeden dzień do testowania. Mało kto w obecnych czasach decyduje się na wypuszczenie testowych serwerów, lecz MTSV pozytywnie mnie zaskoczył. Oprócz tego hosting posiada serwer discord, na którym możesz zadać nurtujące Cię pytania: https://discord.gg/4TpbQhHP

Mam nadzieję, że ta opinia pomoże w podjęciu decyzji zakupu ;)

Pozdrawiam.

Keymilo
Keymilo

Witam.

Również mogę polecić hosting MTSV.PL korzystam z niego już jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego zdania. Hosting działa poprawnie. Zapewnia wiele rzeczy, które są przydatne dla klienta do prowadzenia serwera. Również Support hostingu działa szybko i sprawnie. Nie ma na co narzekać.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.