Okres próbny

Pytania i problemy
ibJUfrBU
ibJUfrBU

Witam,

Na wstępie zaznaczę że używam już jeden z planów tego hostingu, jednak otstanio pojawiła się potrzeba aby wykupić coś o wiele droższego. Chciałbym jednak mieć możliwość przetestowania usługi przez krótki okres np. 7 dni lub możliwość rezygnacji po krótkim okresie z opcją zwrotu przynajmniej części kosztów.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czy to na pewno pytanie do nas jako społeczności? :thonking:

Lepiej zapytaj w tickecie - ale już mogę ci powiedzieć jaka będzie odpowiedź. A konkretnie, że niestety nie ma okresów testowych.

Natomiast możesz zakupić usługę na standardowy okres (1 miesiąc) i po prostu nie przedłużać jej, jeśli nie będzie ci odpowiadała.

ibJUfrBU
ibJUfrBU

Timo:

Czy to na pewno pytanie do nas jako społeczności?

Szybciej się chyba dowiem na oficjalnym forum niz w tickecie. Po za tym chciałem zadać to pytanie na discordzie ale ktoś postanowił zrobić MMO RPG i trzeba wbijać jakiś lvl aby móc tam w ogóle się dostać z tego co zrozumiałem z wpisów na forum.

Timo:

Natomiast możesz zakupić usługę na standardowy okres (1 miesiąc)

ehh... po prostu użyję innego hostingu w takim razie, dzięki za odpowiedź

KMatuszak
KMatuszak Weteran

Zawsze można zakupić najtańszy serwer VPS i napisać ticket z prośbą o zmianę pakietu na taki jaki chcesz przetestować, jest to darmowe i skróci ważność serwera, więc to chyba to co chciałeś 😉

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

ibJUfrBU:

Po za tym chciałem zadać to pytanie na discordzie ale ktoś postanowił zrobić MMO RPG i trzeba wbijać jakiś lvl aby móc tam w ogóle się dostać z tego co zrozumiałem z wpisów na forum.

Czyli Discord działa zgodnie z założeniem, forum służy od zadawania pytań a na Discord pisze się o głupotach po pracy :>

Odpowiedź podam tutaj, stali bywalcy mogą sobie potem z niej cytować do woli.

Nie oferujemy darmowych testów VPS, a główną tego przyczyną były nadużycia w przeszłości. Taki VPS dalej "podlega" innym prawom, czyli jeżeli jest to mały pakiet (np. 4 GB RAM UpRyze) to jak najbardziej możemy zwiększyć go, co jednocześnie skróci ważność takiego VPS.

Uwaga, na świeżym VPS domyślnie nie ma: baz danych wszelkiej maści, Minecrafta, FiveM ani innych serwerów gier! Na VPS jest system operacyjny + podstawowe narzędzia oraz sporo miejsca i możliwości do instalacji różnych aplikacji :slight_smile:

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.