OneCraft- Serwery tworzone z jakością!

Zombie
współpraca-odrzucone
adrian1005
adrian1005

Nazwa projektu OneCraft-Serwery tworzone z jakością! Cel Zdobycie jak największej liczby graczy w celu rozwoju serwera. Co udało nam się zrobić Posiadamy prawie skonfigurowany serwer (gildie) by było jak najstabilniejszy . Posiadamy na serwie 2 eventy ox oraz projekcik myślę ze fajny parkour (event autorski) i że się spodoba graczom. Posiadamy itemshop http://mc.max.hostmc.pl/ Plany Zbudowanie lepszego spawna coś w stylu starożytnym Za zarobione pieniądze postawienie strony www + forum rozbudowa serwera , Zdobycie jak największej liczby słabszych yt i pomaganie wybić siebie na wzajem. Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Do swojego projektu potrzebował bym serwera ulokowanego w Polsce o specyfikacji 7GB RAMU Miło by było gdybyście dołożyli serwer TS3+Bota Muzycznego, by umilić graczom czas oraz porozumiewanie się między sobą.

Co mogę zaoferować w zamian W zamian za hosting, będziemy umieszczać linki waszego hostingu w każdym filmie Oraz wspominanie o was na FB Umieścimy wasze logo na miniaturce przy wejściu na serwer . Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 3-5min. Jeżeli zakceptujecie i dacie jeszcze ts3 będzie grafika którą zlecimy wykonanie . ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Dzięki temu słabsi youtuberzy będą mieli okazje wybić się a my razem z nimi

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Może poprawie wszystkim chumor takim dowcipkiem 😄 O to co mnie rozwaliło w sklepie "itemshopie" [quote] ####Prodtukt Jajka spamujące Creepera x5

Jajka spamujące Creepera na OneCraft[/quote]

Ale przejdźmy do rzeczy: Jeśli chcesz prowadzić swój biznes, rób go pod swoje dyktando.

Dla mnie Nie

Fallen
Fallen Pionier

Macie już serwer i widzę że to u konkurencji. nie przejdzie ze względu an to że to już istniejący projekt więc na wielkie nie. Co do serwera ts3 możecie się do mnie zgłosić to udostępnię wam strefę u siebie + Kilka botów.

adrian1005
adrian1005

no bo Nie mogłem się zdecydowac jaka nazwa bedzie :p ale bedzie zapewne onecraft.hostmc.pl bo zmiana kosztuje mnie a to Prodtukt to chyba grafika ci sie nie załadowała Bo jest błąd w tym skrypcie

adrian1005
adrian1005

Ja chce sponsoring na 1 miesiac :p gdyby dal nie pogardze bo musze dokończyc spawna zbudowac lepszego lub zlecic a to kosztuje a teraz krucho u mnie

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

A ja tutaj żadnego błędu w skrypcie nie widzę? Może ślepy jestem ale ni błędu w grafice, ani w kodzie, tylko w treści:

525x137

Co to jest jajko spamujące creepera?

Dalej Nie. Btw nie zaczynamy zdania od "no bo" 😡

adrian1005:

Ja chce sponsoring na 1 miesiac 😛 Yyyyyyyy................

Jak chcesz zrobić serwer na którym ma grać sporo graczy w miesiąc?! Trochę chyba nie rozumiem twojego projektu, pomimo, że bardzo się staram.

adrian1005
adrian1005

Będe opłacać samemu wtedy?

adrian1005
adrian1005

adminek153 tak kiedyś mowili a teraz to nie wiem jak jest

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Proszę zapoznaj się z regulaminem forum i nie spam tyle... Nie musisz pisać 20 postów, by odpowiedzieć w jednej sprawie - to czyni mnie bardzo nerwowym (( nie tylko mnie )), naucz się korzystać z forum, popatrz jak inni konstruują tutaj posty/wątki i weź z nich przykład. ######Dziękuje z góry.

Być może nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy wyrazami spawn a spam [spa w n != spam], nie da się ukryć, jakaś faktycznie jest. https://pl.wikipedia.org/wiki/Spam 259x149

Proszę nie kłóć się ze mną, bo nie warto.

Dalej Nie dla projektu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Również mówię nie.