Oppo A15(s) czy Cubot X20 PRO?

Pytania i problemy
Bananowy
Bananowy

Witam serdecznie,

Jest może ktoś na forum kto ma jakieś pojęcie o telefonach lub korzystał z Oppo A15s lub Cubot X20 PRO?

Szukam w miarę wydajnego telefonu w niskich pieniądzach. Przeważnie korzystałem z Xiaomi, nigdy się nie zawiodłem aż do czasu gdy wcisnęli mi do abonamentu Redmi Note 9 (3/64). Nie zrobiłem żadnej analizy i się na niego zgodziłem, a teraz zostałem z tym gratem, który tnie się na każdym możliwym momencie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.

Jakub
Jakub

Cześć, Z wymienionych przez Ciebie telefonów nie korzystałem ale obecnie sam używam poco X3 pro i jestem mega zadowolony, możesz go dostać za ok. 940pln na allegro. Screenshot_20210809-203828|225x500

Bananowy
Bananowy

Trochę jednak nie w moim budżecie, niby różnica kilku stówek ale ciężko z pitosem aktualnie a potrzebuje innego telefonu bo inaczej mnie popieprzy...

igoyek
igoyek

Warto byłoby zasugerować jeszcze, do czego będzie służył telefon.

igoyek
igoyek

Osobiście po przejrzeniu tych telefonów i opinii o nich, zdecydowałbym się na Cubota X20 PRO. Chociażby ze względu na rozdzielczość wyświetlacza (lubię mieć wszystko wyraźne i estetyczne) oraz pamięć RAM i ROM.

Jakub
Jakub

W takim razie osobiście bym kupił poco M3 pro, ma mocniejszy procesor od cubota i zapewne będzie dłużej wspierany. https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-poco-m3-pro-4-64gb-czarny-nfc-5g-10831631027

Zawsze możesz sobie wybrać mocniejszy telefon i wziąć na raty.

Bananowy
Bananowy

Telefon ma mi służyć do, że tak to określę codziennego użytku. Głównie zależy mi na tym żeby telefon się nie ścinał i dało się z niego normalnie korzystać.

Bananowy
Bananowy

Zorientuje się jak wygląda sprawa z tym poco, może się skuszę...

Bananowy
Bananowy

Dostałem też taką opinie na wykopie odnośnie Cubota. Ile z tego prawdy to nie wiem, w tym całym Cubocie przekonuje mnie właśnie ta ogromna ilość ramu w tej kwocie.

IMG_20210810_174642|690x275

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.