Osobny launcher

Zombie
Lempik
Lempik

Czasami potrzebowałbym sprawdzić z innego konta, jak się zachowuje serwer. Chciałbym być jednocześnie zalogowany pod swym standardowym kontem (premium) i pod kontem testowym (nie premium). Tylko jak to zrobić? Próbowałem inny launcher (Shiginima), ale on potom uruchamiał ten sam program Minecraft. Próbowałem pod VMware, gdzie mam inne instalacje Windows (Win 10 i Win XP), ale tam z kolei nie działa mysz (jak znalazłem w Internecie, trzeba byłoby coś zmienić w ustawieniach VMware, ale ta właśnie opcja nie jest dostępna w wersji darmowej VMware). Mam Win7 Home Premium (czyli takie zwykłe Wokna).

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ja normalnie mogę odpalić z Premium i Shinigimy, nawet korzystające z tego samego .minecraft. Ale jak ci to nie działa, to spróbuj zrobić inny katalog gry dla nonpremium.

Lempik
Lempik

Ja uruchomiłem Shinigimę, pograłem i znowu ukończyłem MC. Potem uruchomiłem launcher premium, ale już nie miałem wgranego Forge i modu (minimapy). Czyli Shinigima coś nadpisuje.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Masz jej pliki w osobnym Game Directory?

Lempik
Lempik

Mam pliki Shinigmy nie tylko w osobnym katalogu, ale nawet na innym dysku. Shinigma się nie instaluje, tam jest tylko jeden plik .exe i jeden plik .jar. Ale dałem "edytuj profil" i tam jest naprawdę, z jakiego katalogu gry ma korzystać, więc tam zmieniłem. Dziękuję bardzo za inspirację, problem rozwiązany.