Other-hc innowacyjny serwer medium-hc

Zombie
współpraca-odrzucone
KatiXX
KatiXX

Nazwa projektu OTHER-HC

Cel Stworzyć innowacyjny serwer z przyszłością !

Co udało nam się zrobić Przygotowaliśmy ładnego spawna, a także udało nam się zrobić miecze z licznikiem zabójstw i innymi efektami, gildie z rozbudowanymi funkcjami i systemem wojen.

Plany Stworzyć serwer z przyszłością na którym będzie grała duża ilość osób.

Osoby/organizacje biorące udział Myślę że lvlup.pro

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami Serwer VPS 8GB RAM EU ze względu na dużą ilość graczy Hosting WWW pakiet Brąz

Co mogę zaoferować w zamian Na serwerze co 5-10 min. na czacie będzie się pojawiał napis "Gramy dzięki lvl up.pro! :)", banner na forum, fanpage'u, a także w reklamach serwera na YT. Na spawnie moglibyśmy wybudować logo ów hostingu.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Projekt nie jest unikalny. Serwerów hardcore jest masa, ale OTHER-HC jest jedyny miałem już kilka serwerów które miały swoją przyszłość ale nad nim chciałbym więcej napracować ja z swoją ekipą chcemy stworzyć serwer jakich jest mało więc myślę że weźmiecie to pod uwagę

Ps. Zapytacie czemu sami nie opłacimy maszyny skoro już kiedyś działaliśmy - z ekipą doszliśmy do wniosku, że warto spróbować poszukać sponsoringu, a wolne środki przeznaczyć na reklamę (chociażby głos pana Pardy, z którym mieliśmy już przyjemność współpracować)

SCREENY 690x387

690x387

koweq
koweq

LVLUP nie hostuje TSów

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

KatiXX:

Przygotowaliśmy ładnego spawna

Wartoby pokazać co udało się zbudować, jakieś zdjecia/filmiki napewno wzbogaciłyby prezentację.

Nie napisałeś NIC o tym dlaczego ten serwer ma byc sponsorowany. Spróbuj postawić się na miejscu osoby, która ma wyłożyć pieniądze na ten projekt... Oczekujemy tutaj większego planu.

Nie mam się specjalnie do czego odnosić i to jest duży minus.

Jestem na nie, Dziękuje.

patryks
patryks Pionier

1.

KatiXX:

innowacyjny serwer

KatiXX:

HC 2. KatiXX:

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

KatiXX:

Projekt nie jest unikalny. 3. KatiXX:

chcemy stworzyć serwer jakich jest mało

Serwerów, których "jest mało" jest dużo i ciągle powstają nowe, nie oferują one nic nowego, zawsze gra polega na tym samym - kopanie kamienia i bicie się z innymi (chodzi o serwery typu hc). Serwery próbują wprowadzać jakieś nowości, by "zatrzymać graczy przy sobie", ale nieczęsto to działa dłużej niż parę dni. Nie wiem jak ładne i wygodne siedzenia wstawisz do starego zardzewiałego i nie cieszącego się już popularnością poloneza, on nie przyciągnie do siebie wielu ludzi... (dziwne porównanie, ale po części prawdziwe) Mi osobiście już "hc" w nazwie serwera kojarzy się z dnem i kilometrem wodorostów. Mój głos na nie.

kacper_o
kacper_o
  1. Brak unikalności
  2. Budowle takie sobie (to na pierwszym zdjęciu to ten spawn?)
  3. CZEMU KOLEJNY HARDCORE??????!!!!
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nikt na takim czymś już nie gra, na przewidywaną przeze mnie średnią ilość graczy to 512MB RAMu wystarczy ;-; Jestem na nie, no nie kompromitujmy się.

AutomattPL
AutomattPL

Po prezentacji nie zapowiada się, żeby to było coś ponad to, co już widziałem na tym forum w związku z wątkami o serwerach easy/mediumhc.

Koledzy wyżej wystarczająco się rozpisali na ten temat, popieram ich zdanie i jestem na nie.

endrjoo96
endrjoo96

KatiXX:

chcemy stworzyć serwer jakich jest mało

KatiXX:

Projekt nie jest unikalny. Serwerów hardcore jest masa

SystemZ:

Celujemy we współpracę z bardzo unikatowymi projektami które nie były nigdzie spotykane

AHA. Chyba nie muszę nic więcej dodawać? No dobra, napiszę... @KatiXX, TO NIE PRZEJDZIE.

anon82750602
anon82750602

Easy/Medium/Hard/Sreasy/Sredium/uj wie jakie jeszcze hace...

Za dużo tego raka, NA NIE!

luxDev
luxDev Pionier

Witaj, jeśli tak wygląda spawn do którego się przyłożyciliscie z ekipą pod współpracę to już wiemy jak będzie wyglądać reszta współpracy(*wyglądałaby), ymm, SystemZ liczy bardziej na unikalność a nie serwery które będą się powtarzały w kółko, jeśli chcesz taki serwer założyc to wydaję mi się że musisz sam sobie go zasponsorować.

Mój głos jest na nie, sorki.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nadal nie rozumiem jak można pisać medium-hardcore. To w końcu medium czy hardcore? Opis w stylu medium PvP jeszcze bym zrozumiał.

Z kolorami możemy się bawić że jest zarówno biały i czarny (szary) ale z poziomem trudności jest bardziej binarnie. Ciastko się ma albo się je.