Paczka autorskich pluginów catcraft.pl

Zombie
rynek-sprzedam
DzonyS
DzonyS

Witam sprzedam autorską paczkę pluginów z serwera catcraft.pl Na serwerze grało dziennie po 20-40 osób dziennie ale serwer upadł. Więcej informacji na PM. Przewidywana cena paczki to 40-50zł. Pluginy pisane przez mnie.

PLUGINY: AuthMe + hasła AutoSaveWorld BarApi CATCRAFT--TOOLSY CatCuboids citizens customtab essentials holographicdisplay itemframshops - kupywany na spigot litebans - kupywany logit luckperms multiverse core nocheatplus orebfuscator protocollib quest skquery skript stantybot vault wg we wb wildskript viaversion

DoreK
DoreK α-tester v3

Dodaj spis pluginów i ich funkcje, nie każdy tam grał ;)

DzonyS
DzonyS

Jak narazie same pluginy

DoreK
DoreK α-tester v3

DzonyS:

AuthMe + hasła Hasła rozumiem szyfrowane? DzonyS:

CATCRAFT--TOOLSY Dobrze wiemy że tam było essentials... Daj opis Twoich autorskich pluginów - opisy skript, nocheatplus itp są na necie więc nie ma sensu tego opisywać.

DzonyS
DzonyS

CATCRAFT--TOOLS - KOMENDA /SUN /USUWA DESZCZ I USTAWIA POGODE NA SŁOŃCE.. NA SERWERZE NIGDY NIE BĘDZIE PADAĆ I WGL MOTD NA LIŚCIE PO WEJSCIU NA SERWER WYŚWIETLA SIĘ CATCRAFT TEN CO WIDZIAŁEŚ /PIECYK - PRZENOŚNY PIECYK DLA VIPÓW CatCuboids - Działka się robi po postawieniu danego bloku którego ustawisz w konfiguracji

koweq
koweq

DzonyS:

  • hasła

aha.

Chyba żaden gracz nie chciał by jego hasła były komukolwiek sprzedane, nie?

anon10657637
anon10657637

No no, pliki warte swojej ceny :kappa:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

DzonyS:

Pluginy pisane przez mnie.

DzonyS:

AuthMe

DzonyS:

essentials

DzonyS:

logit luckperms multiverse core nocheatplus orebfuscator protocollib quest skquery skript stantybot vault wg we wb wildskript viaversion

Na pewno pisane przez ciebie? Raczej wszystkie wymienione są z internetu, raczej nie są twoje. Dodatkowo niektóre pluginy nie pasują do innych.

Chcesz komuś opchnąć paczkę pluginów które pobrałeś z dev.bukkit.org ?

Tadzio
Tadzio

sprzedawanie haseł innych graczy to nie najlepszy pomysl -_-

luxDev
luxDev Pionier

No chyba sobie żartujesz, ten temat to jeden wielki żart :P

Dyziuu
Dyziuu

DzonyS:

Pluginy pisane przez mnie.

O kurde to ty zaawasowany programista, tylko szkoda że większość nazw nie są autorskie.

critical
critical

Jemu raczej chodziło o to, że sam dobrał pluginy, ale ta paczka nie jest jakaś wyjątkowa.

Dodatkowo sprzedaż haseł to chyba jakiś żart. Nawet, jeśli są szyfrowane.

DzonyS
DzonyS

Kolego autorskiee są tylko po niektóre więc błędna informacja z mojej strony

Lista autorskich pluginów to:

  • CatCraft - Tools'y (Nie essentials)
  • CatCuboids

Hasła zostały wyczyszczone ponieważ macie racje kto by chciał aby jego hasło sprzedawać ;D

E-pg
E-pg

Eh.. Jest masa dobrych paczek pluginów ZA DARMO a ta paczka nie ma nic niezwykłego aby dać cenę

DzonyS:

40-50zł.

Eh może tutaj sparodiuje, nie miejcie mi tego za złe 😛

[code]-Kolega: E! Janusz -Janusz: Co? -Kolega: Może pobierz paczkę z neta zmień nazwę jakiegoś pluginu na CATCRAFT--TOOLSY, aby nie było HEHE -Janusz: Dobry pomysł! -Kolega: A i nie zapomnij napisać, że taki serwer istniał -Janusz: Świetny plan! Już idę pisać wątek na forum... W końcu będę miał na "VIP`a" w minecraft XDDDDDD [/code] Ot, takie podsumowanie :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Serwer istniał - na nim byłem (sam go rozwalałem ale to temat do przewałkowania xd) Ten bajer na cuboidy: stawia sie przedmiot na ziemi i jest ziemia 50x50. A te toolsy zbędne, nic nowego nie przynoszą chyba. Jednym zdaniem - sobie pan za dużo liczy.

Oliwcia_04v
Oliwcia_04v

Powiedz mi kolego skoro umiesz pisac pluginy to czemu kupujesz ze spigota xD

koweq
koweq

odkop?

Oliwcia_04v
Oliwcia_04v

Skoro temat jeszcze istnieje co zakazuje odpowiadac