Pakiet LVLUP WWW + CloudFlare ?

Zombie
www, directadmin, cloudflare, dns
skilx
skilx

Witam, od dawna używam ochrony CloudFlare z moją domeną. Oraz mam pakiet WWW wykupiony z serwisu LVLUP. Zastanawiałem się czy jest możliwość użycia ochrony CloudFlare z moim pakietem WWW LVLUP. Próbowałem lecz nie mogę modyfikować za dużo gdyż w rekordach DNS pod moją subdomeną są rekordy NS na serwery hostmc.pl. Nie mam opcji aby ochornić rekordy typu NS 😕

undefined

Oto screenshot moich rekordów DNS :-)

Czytałem na internecie o takiej kombinacji, lecz znalazłem tylko artykuły o instalowaniu dodatek do DirectAdmin, a tego sam nie mogę zrobić 😕

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Nie, nie i nie. Usuń domenę z Cloudflare i czytaj dalej... Po usunięciu, zmień adresy NS w panelu DirectAdmin, a potem napisz w tickecie, że chcesz zmienić adresy NS dla domeny jakaśtam.pl na np. phil.us.cloudflare.com i tani.us.cloudflare.com - wtedy domena będzie działać ;) U mnie zmiana trwała (licząc czas oczekiwania na zmianę NSów przez Michała) to średnio 24h.

skilx
skilx

DBanaszewski:

zmień adresy NS w panelu DirectAdmin

Mam domenę zarejestrowaną przez OVH, tak łatwo nie będzie

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ups, to przepraszam ;) Będzie łatwiej ;) Zmień je w panelu OVH i DirectAdmin ;) Wtedy nie pisz już do supportu ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Do działania hostingu WWW nie jest wymagane użycie nameserverów lvlup.pro. Wystarczy zmienić na te od cloudflare, następnie skierować rekord A na ip hostingu WWW (91.134.213.47)

skilx
skilx

To w sumie ma sens 😄 Zobaczę czy działa :)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

PS. Jak będziesz sobie ustawiał subdomenę typu ftp.domena.pl to wiedz, że nie działa (bynajmniej u mnie, bo kieruje na IP Cloudflare 😦) Ale www. domena.pl czy jakieś inne zadziałąją ;)

skilx
skilx

Jednak to co powiedzieliście to nie będzie pasować dla mnie, jeżeli zabiorę dostęp CloudFlare od mojej domeny, moja główna domena straci zabezpieczenie CloudFlare. Jeżeli nie zabiorę CloudFlare dostęp do z panelu OVH nie mogę edytować rekordów DNS. Jest ważne dla mnie abym zachował zabezpieczenie na głównej domenie bardziej niż na www. Jakoś kiedyś sam dojdę jak to zrobić :) Dziękuje wam za wysiłek

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zadziała, jeśli ustawi na bypassowanie cloudflare (kierowanie na prawdziwe ip, odznaczona chmurka). Bo ogólnie cloudflare nie wspiera protokołu ftp.