Panel gracza na serwer Minecraft

Pytania i problemy
Tobi
Tobi

Hej, poszukuję czegoś skromnego działającego jako panel gracza (najważniejsze informacje o graczu typu czas gry itp, historia kar, logowanie przez authme), coś na wzór https://www.spigotmc.org/resources/plan-player-analytics.32536/ tyle, że dla gracza, nie dla admina. Zależy mi na czymś darmowym, nie widzi mi się na razie płacić jakiemuś deweloperowi za wykonanie czegoś takiego (chyba, że byłaby taka konieczność). Z góry dzięki za odpowiedzi! 😺

brunoww22
brunoww22 Pionier

Mówiąc panel, masz na myśli, aby gracz miał dostęp do swoich danych po zalogowaniu się?

Tobi
Tobi

Trochę tak, chodzi o to, że gracz loguje się do panelu swoimi danymi z serwera (login, hasło z authme) i pokazuje tam mu swoje dane, np historia kar z pluginu itp.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Możesz rozwinąć te najważniejsze informacje o graczu ? Poszukujesz z pewnością konkretnych funkcji więc może warto je podać, co konkretnie chcesz graczowi przedstawić.

Podałeś przykład dla admina a zakładam, że nie chcesz dawać każdemu graczowi banhammera do dyspozycji :cowboy_hat_face:

Tobi
Tobi

Z takich bardziej głównych funkcji to lista kar gracza, czas gry gracza na serwerze (pierwsze logowanie/rejestracja), ogólnie chodzi mi o sam korzeń czegoś takiego bo resztę myślę, że bym umiał samemu ogarnąć.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Korzeń tzn? Sama wtyczka czy strona?

Tobi
Tobi

Może inaczej, jakbym miał połączenie samo (mógłby być to rcon/plugin) i jakąś podstawę strony napisaną w php, to resztę umiałbym sam sobie napisać.

Diego
Diego

Jeśli umiesz php to możesz sobie zobaczyć https://azuriom.com/en/ strona ma dodatek z logowanie ale pod LockLogin i sporo innych

Kamil02167
Kamil02167

Prościej napisać plugin zapisujący statsy do MySQL i stronę pobierającą z MySQL (bądź innej bazy wedle uznania). Robienie połączenia panel <---> serwer średnio ma sens, gdy ma to być panel tylko ze statystykami.

musicgames_tv
musicgames_tv
system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.