Pantofel do wynajęcia

Zombie
Pantoflarz
Pantoflarz

Hej wszystkim, nazywam się Adam, 17 lat (18 w kwietniu, i tak będe to podkreślał xd) zajmuje się w głównej mierze programowaniem w PHP i Pythonie, chodz na studiach oczekuję też javy 😛

Co do zainteresowań no to cóż, przedewszystkim kodowanie, spanie i jedzenie a na samym końcu nauka szkolna, nie wiem tak jakoś mam że kodowanie i uczenie się metodą prób i błędów sprawia mi większą satysfakcję niż uczenie się jakichś regułek itp.

Aktualnie pracuję nad własną aplikacją pod serwery TeamSpeak, piszę panel pod użytkownika i prowadzę własny serwer TS (pod adresem flamespeak.pl gdyby ktoś chciał mnie znaleść i nie to nie jest reklama, serwer opiszę i tak w osobnym wątku w projektach :P), chodz planuje poduczyć się do takiego stopnia żeby zrobić też coś z CS'em czy MC ale to jednak przyszłość :slight_smile:

Uciekłem z mpc i znalazłem się tutaj i widać odrazu że to w końcu normalne forum a nie ten sam syf i patola jakich nie mało w polskim necie - oby tak dalej :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Pantoflarz:

Uciekłem z mpc i znalazłem się tutaj i widać odrazu że to w końcu normalne forum a nie ten sam syf i patola jakich nie mało w polskim necie - oby tak dalej Me too ( ͡° ͜ʖ ͡°)

koweq
koweq

Wiiitam!

luxDev
luxDev Pionier

Hej hej witaj na forum. Fajna nazwa tematu 😄

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Heei.

Pantoflarz:

normalne forum a nie ten sam syf i patola

Postaramy się, aby tak zostało :) .

Zapraszam do dyskusji .

anon10657637
anon10657637

Haloah

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.