ParkourMC - Twój serwer Parkour

Zombie
współpraca-zamknięte
Ksoai
Ksoai

Nazwa projektu: ParkourMC.pl


Cel: Stworzenie i wypromowanie unikalnego serwera ParkourMC dostępnego zarówno dla graczy z oryginalną wersją Minecrafta, jak i tych, którzy jej nie posiadają.


Co udało nam się zrobić? Naszą największą dumą i tym, co jest podstawą dla serwera z gatunku parkour są mapy. Posiadamy spawn zbudowany przez profesjonalistę oraz ponad 650 map z różnych kategorii. Są one zaprojektowane i zbudowane przez ludzi, którzy od 2012 roku mają styczność z parkourem. Zostały skrojone z myślą o graczach zarówno początkujących, jak i tych doświadczonych.

Przykładowy screenshot ze spawna: undefined

Podstawowym podziałem ze względu na poziom trudności są mapy Easy, Medium i Hard (glina zielona, pomarańczowa i czerwona) – do każdej dostęp od wyznaczonego poziomu gracza. Następnie są mapy Tematyczne (biblioteczka) - są one zdecydowanie dłuższe i zbudowanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mapy z kategorii VIP (złote jabłko) to jeden z przywilejów czekających na osoby, które zechciały wspomóc rozwój serwera kupując tę rangę. Rodzaj RETRO (glina szara) jest ukłonem do graczy, którzy pamiętają początki - a zarazem złoty okres - serwerów typu Parkour. Zbudowane w starym stylu przywołują na myśl genezę tego trybu rozgrywki w Polsce oraz wspomnienia, które zapadły graczom w pamięć. Zwieńczeniem wszystkich kategorii są mapy EVENTOWE (diament). Jedyne i najbardziej pożądane ze względu na swoją rzadkość - system losuje jedną mapę co 30 minut rozpoczynając tym samym wyścig po pierwsze miejsce i wysoką nagrodę!

Menu kategorii: undefined

Informacje o arenie parkour po najechaniu na nią: undefined

Gotowy jest również autorski plugin, który napędza wszystkie funkcje serwera. Intuicyjne MENU eliminujące zbędną ilość kliknięć przenosi nas w mgnieniu oka na mapę, którą wybierzemy.

W dolnym ekwipunku gracza umieściliśmy parę przydatnych przedmiotów - między innymi do zapisywania checkpointów, wygodnego przeskakiwania do kolejnej mapy czy też ukrywania graczy.

Ekwipunek gracza: undefined

Kolejno:

  • Książka - Menu kategorii Parkour
  • Gwiazdka pirotechniczna - Przełącznik między trybami widoczności graczy
  • Płomienna różdżka - Łatwy teleport na event
  • Patyk - Przełącznik między arenami (Jeżeli klikniemy na niego, automatycznie zostajemy przeniesieni na następną arenę parkour bez konieczności otwierania Menu)
  • Łóżko - Przedmiot potrzebny do zapisywania checkpointów na arenach
  • Netherowa gwiazda - Informacje o sklepie oraz rangach premium

Aby możliwie ułatwić graczom rozgrywkę na naszym serwerze wprowadziliśmy system umożliwiający zmianę widoczności graczy połączony z systemem znajomych. Gracz może dodawać do znajomych innych, aby widzieć ich w trybie "żółtym" oraz otrzymywać powiadomienia, gdy wejdą na serwer. Klikając prawym przyciskiem myszy na gwiazdkę pirotechniczną w ekwipunku można przełączać między trybami widoczności. Prezentacja.

Wiemy, że wszyscy lubią rywalizację, a zdobywanie najlepszych czasów na arenach jest do tego znakomitą okazją. Dlatego na każdej arenie dostępny jest ranking graczy, którym przejście danej mapy zajęło najmniej czasu. Po przeteleportowaniu się na arenę nasz scoreboard wygląda tak:

undefined

Aby dodać trochę dreszczyku emocji do zwyczajnej rozgrywki, co 30 minut uruchamiany jest automatyczny event - gracze rywalizują na jednej z map eventowych, do której normalnie nie mają dostępu. Pierwsze 10 osób, które ją przejdzie, otrzymuje wysoką ilość doświadczenia!

undefined

Serwer jest dostępny dla wszystkich, ale gracze z wersją oryginalną mają łatwiej! Od teraz już nie muszą męczyć się z wpisywaniem komend do logowania. Serwer zrobi to za nich!

undefined

Od pewnego czasu aktywnie rozwijamy również nasz fanpage na Facebooku – w chwili obecnej jest to główne miejsce komunikacji ze społecznością. Prowadzimy tam ankiety, pytamy graczy jakie funkcje chcieliby ujrzeć na serwerze, a ostatnio udostępniliśmy paczkę z kilkoma arenami do pobrania, która cieszyła się ogromną popularnością!

W tym momencie tworzona jest również strona internetowa – parkourmc.pl. Korzystamy z vMCShop Standard. Na chwilę obecną część funkcji jeszcze nie działa, ale na start serwera wszystko będzie gotowe!


Plany W planach jest rychłe ukończenie i otwarcie serwera w lutym tego roku oraz wypromowanie trybu parkour, który obecnie jest mało popularny. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie gracze z przyjemnością będą spędzać czas dzięki jego grywalności, estetycje i profesjonalizmowi. Planujemy również otworzenie serwera TeamSpeak dostępnego dla społeczności, gdzie chętnie odpowiemy na ich pytania oraz problemy. Jeżeli serwer będzie cieszył się dużą popularnością, będziemy regularnie wprowadzać nowe areny oraz ulepszenia do pluginu, tak, by rozgrywka nigdy nie stała się monotonna.


Osoby/organizacje biorące udział (linki):


Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki):

  • MatrunerPL Minecraft (59 tys. subskrypcji) - https://www.youtube.com/channel/UCbgsp9UwwYb0Q4T8iq2fklQ (współpraca w trakcie ustaleń, może nie dojść do skutku)
  • Po starcie serwera planujemy otworzyć rekrutację do administracji oraz starać się o promocję serwera u innych youtuberów.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

  • VPS KVM Game Pro 8GB RAM - najlepiej z możliwością zwiększenia do 10 GB RAM. Dlaczego? Mając do dyspozycji reklamę u youtuberów posiadających liczbę subskrypcji przekraczającą 50 tysięcy, celujemy w dużą ilość graczy. Nie jesteśmy w stanie oszacować ich liczby, lecz chcemy mieć pewność, że serwer będzie działał płynnie niezależnie od niej.
  • Opcjonalny hosting WWW, który pozwoliłby nam na stworzenie sklepu z usługami premium.

Co mogę zaoferować w zamian

  • Umieszczenie loga lvlup.pro na bannerze serwera na Facebooku oraz na stronie WWW
  • Umieszczenie linku do lvlup.pro w komentarzu pod każdym postem serwera na Facebooku
  • Automatyczna wiadomość na serwerze promująca serwis lvlup.pro co 10-15 minut
  • Możemy stworzyć specjalną arenę z kategorii Tematyczne, na której zostałoby wybudowane logo lvlup.pro

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz ParkourMC.pl jest jedynym takim serwerem w Polsce, o ile nie na świecie. Przede wszystkim sam tryb - Parkour - jest unikatowy. Jesteśmy świadomi istnienia tylko kilku serwerów stricte tego typu w Polsce, z czego najpopularniejszy nie przekracza średniej liczby trzydziestu graczy.

Nie jesteśmy kolejnym serwerem z góry skazanym na niepowodzenie. Do klasycznego parkoura wprowadzamy nowości oraz odświeżamy rzeczy wszystkim dobrze znane. Główną nowością na naszym serwerze będą ParkourTeams - system gildii parkourowych. Na ten moment plugin wprowadzający tę funkcję jest w fazie testów, więc jeszcze nie możemy pochwalić się efektami. Powiemy jednak, że gracze będą mogli tworzyć własne gildie oraz pojedynkować się z innymi w nowy, innowacyjny sposób, który nigdzie nie był spotkany do tej pory.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Mamy styczność z zarządzaniem serwerami od kilku lat, jednak to nasz pierwszy tak duży projekt, który ujrzy światło dzienne. Rozwiązaliśmy problem oszustów poprzez wprowadzenie pluginu zabezpieczającego skonfigurowanego przez osoby zajmujące się antycheatami na największych zagranicznych serwerach Minecraft (np. Mineplex). Pobieranie specjalnych paczek nie będzie już konieczne, by cieszyć się rozgrywką wolną od cheaterów.


Mamy nadzieję, że projekt ParkourMC przypadnie Wam do gustu i zechcecie wspomóc nas w tworzeniu czegoś wyjątkowego. Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości, czy propozycje - zachęcamy do kontaktu. Dziękujemy i pozdrawiamy!

undefined

DoreK
DoreK α-tester v3

Porządna prezentacja, szkoda że tak mało SS. Widać że całość dość profesjonalna, tyle że logo jest po prostu zabawne. Projekt dość ciekawy i myślę, że można dać szansę.

Pantoflarz
Pantoflarz

Ładnie opisane, jestem na tak. Rzadko lądują tu normalne prezentacje, a w tym przypadku nawet i projekt ciekawy, więc sądze że zasługuje na szansę.

A propos loga - ciekawe, nie rozumiem co prawda listków jako skrzydełek ale podoba mi się ogólnie animowane podejście do oprawy graficznej, gdyż możecie to wykorzystać do porządnej identyfikacji marki, a nie bawić się w jakieś profesjonalne sztywne grafiki jak firma.

Ale skoro nie logo oceniamy, to wracając do tematu, jestem na tak - chodz przydałoby się zobaczyć np. jakiś filmik czy więcej ss-ów.

Vylence
Vylence

Coś z dobrym logiem, fajnym pomysłem, macie discorda?

Ksoai
Ksoai

DoreK:

Porządna prezentacja, szkoda że tak mało SS.

Pantoflarz:

Ale skoro nie logo oceniamy, to wracając do tematu, jestem na tak - chodz przydałoby się zobaczyć np. jakiś filmik czy więcej ss-ów.

Dziękujemy za opinie! 😄 Kilka screenów z map możecie zobaczyć tutaj: https://imgur.com/a/D4B40 Jeżeli chcecie wypróbować niektóre z nich "na żywo" możecie też pobrać paczkę, którą udostępniliśmy jakiś czas temu. Link do pobrania jest w prezentacji.

Vylence:

Coś z dobrym logiem, fajnym pomysłem, macie discorda? Wielkie dzięki! Co do Discorda - jeszcze nie mamy, ale wszystko da się zrobić :slight_smile:

Vylence
Vylence

Podałabyś mi swój TagDiscorda?

Ksoai
Ksoai

Podałam w prywatnej wiadomości.

anon10657637
anon10657637

Tak.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Widać postaranie, można pomylić z prawdziwością.

Ksoai
Ksoai

Cały czas pracujemy w pocie czoła! :D Mała zajawka dotycząca pojedynków między teamami:

duel|516x69

A tu screen z przykładowej areny parkour :slight_smile:

b0iLWdx|690x431

IceMelt
IceMelt

Wow, o ile pomysł na serwer uznałem za wiele razy powtarzany - tak prezentacją się naprawdę bardzo zaskoczyłem. Prezentacja szczegółowa, schludna. Każdy aspekt serwera jest wypisany - aż chce się czytać :) .

Ksoai:

ponad 650 map

Wow, 650? 😮 Tego się nie spodziewałem.

Ksoai:

Przede wszystkim sam tryb - Parkour - jest unikatowy.

No, tu bym się nie zgodził. Może i serwerów parkour jest mało, aczkolwiek sam pomysł... No, już trochę został przerobiony. Mimo to wciąż przekonujecie mnie swoją propozycją ;)

Macie może jakieś dalsze pomysły co do serwera? Czy powstaną jeszcze inne tryby niż klasyczny parkour? Fajnie by było zobaczyć tryb, który kiedyś operował na serwerze "multirun.net" z szybkością IV, i przechodzeniem samego parkoura praktycznie nie skacząc 😄

Ode mnie wielkie tak, życzę powodzenia ;) A, i czekam na serwer discordowy - z pewnością dołączę oglądać dalsze aktualności :)

Ksoai
Ksoai

Bardzo się cieszymy, że się podoba! 😃 Na razie w 100% jesteśmy skoncentrowani na wystartowaniu, lecz jeżeli serwer będzie cieszył się dużą popularnością to nie wykluczamy wdrożenia innych trybów. (Twój pomysł też weźmiemy pod uwagę 😉)

Co do Discorda - właśnie uruchomiliśmy własny serwer! Zapraszamy wszystkich chętnych tutaj!

luxDev
luxDev Pionier

Spoko, zagrałbym, tak :-)

MCSBlaxer
MCSBlaxer

Sądzę że jest to spoko pomysł fajnie by było poćwiczyć parkour 😃 Tak

Ksoai
Ksoai

Dziękujemy za pozytywne opinie i ciepłe słowa! 🙂 Prace nad serwerem trwają w najlepsze, a my zebraliśmy już sporą ilość osób na naszym discordzie. 😉 Po raz kolejny stawiamy na ścisłą współpracę ze społecznością, już dzisiaj (17.03.2018r.) o godzinie 18:00 odbędą się zamknięte betatesty! :D Testy te podsumują naszą dotychczasową pracę i pozwolą jeszcze bardziej dopracować serwer. Zapisy są prowadzone na naszym discordzie - https://discordapp.com/invite/GkFEeHq Zapraszamy ❤

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Super! :slight_smile: Poszedł PM do @Ksoai aby omówić ostatnie szczegóły.

NoobLenny
NoobLenny

Mam nadzieję, że serwer wypali.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zasoby przydzielone, teraz czekamy na rezultaty 😄

Ksoai
Ksoai

Dziękujemy za zaufanie! 😀

Prace nadal trwają. O ważniejszych informacjach będziemy pisać tu oraz na naszym FB! Jeżeli chcecie, możecie również dołączyć do naszego serwera Discord, gdzie organizujemy pretesty pluginów i różne zabawy z użytkownikami.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia wkrótce! ❤️

Jakub
Jakub

@edit Mam nadzieje że projekt nie zostanie porzucony.

DoreK
DoreK α-tester v3

image|379x59

anon10657637
anon10657637

To jest stan teraźniejszy, a @Jakub chodzi o przyszłość. Wszystko może się przecież zmienić.

DoreK
DoreK α-tester v3

image|690x170

Ksoai
Ksoai

Jakub:

@edit Mam nadzieje że projekt nie zostanie porzucony.

Spokojnie, gwarantuję, że nie zostanie. :) W tym momencie jesteśmy już na końcowym etapie tworzenia tego serwera. Niedługo (możliwe, że do końca tego tygodnia) ogłosimy datę ostatnich beta testów przed startem, a potem udostępnimy Wam pierwszą edycję ParkourMC 😊

Ksoai
Ksoai

Ostatnie testy przed startem odbędą się 03.05.2018 o godzinie 18 na naszym Discordzie! Zapraszamy wszystkich chętnych do wypróbowania możliwości naszego serwera i odszukania ewentualnych bugów do naprawy. 😃

Zapisy na naszym Discordzie - http://discord.io/parkourmc

Ksoai
Ksoai

nagloweksmall|534x295 Uwaga, uwaga! Po wielu miesiącach wspólnej pracy mamy zaszczyt ogłosić, że start I edycji serwera ParkourMC odbędzie się już 1 czerwca 2018r. o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych, rozsyłajcie znajomym!

IP: parkourmc.pl WWW: http://parkourmc.pl/ FB: https://www.facebook.com/parkourmcpl/ Discord: http://discord.io/parkourmc

A tutaj mała zajawka filmowa: https://www.youtube.com/watch?v=sNkeO0g0jnI

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Na pewno wpadnę zobaczyć co tam wymodziliście :)

MTGmati
MTGmati

Postaram się wpaść. PS. Zobaczymy jaki klimat zapanuje na serwerze 😊

Ksoai
Ksoai

Przypominam o jutrzejszym starcie o godzinie 18:00! Wszyscy są mile widziani. IP: parkourmc.pl

Jeżeli nie zdecydowaliście jeszcze, czy wejdziecie, tutaj możecie obejrzeć prezentację filmową wykonaną przez Grafa!

https://youtu.be/L9cXFbwiUg8

happi
happi

Chyba ktoś się pomylił z osiami przy robieniu miniaturki. :thinking:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Cześć. Na początku grało się przyjemnie (pomimo drobnych problemów z pingiem, ale to normalne przy starcie), lecz później otrzymałem bana z powodem :) oraz na Discordzie, nie wiedzieć czemu. Wiem, że to nie miejsce na rozwiązywanie takich spraw (Administracja nie odpowiada na PM), lecz może był to błąd serwera, dlatego zgłaszam tutaj (z uwagi na niemożność napisania na DC). Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu serwera.

DoreK
DoreK α-tester v3

Wszedłem na chwilę, gra się całkiem ok. Odnoszę jednak wrażenie jakoby były małe opóźnienia. Po upadku często długo czekam na przeniesienie na początek albo po zaliczeniu poziomu długo czeka się na informację o tym :)

Ksoai
Ksoai

Niestety, otrzymałeś blokadę ze względu na uzasadnione podejrzenie przeprowadzenia ataku w postaci wypuszczenia botów na serwer. Blokadę utrzymany dopóki sprawa się nie wyjaśni (tj. znajdziemy sprawcę lub jasno określimy, że był nim ktoś inny.)

@DoreK lagi były spowodowane przeciążeniem maszyny. Teraz juz się unormowały, jednak jeszcze dzisiaj napiszę do @SystemZ z prośbą o zwiększenie zasobów. Zapraszamy!

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ksoai:

Niestety, otrzymałeś blokadę ze względu na uzasadnione podejrzenie przeprowadzenia ataku w postaci wypuszczenia botów na serwer.

Jakim prawem wiecie, że to własnie @Timo zrobił ten atak? Zazwyczaj boty łączą się poprzez proxy z egzotycznych krajów, co uniemożliwia odczytanie prawdziwego adresu IP wykonawcy.

(Żądam tylko wyjaśnień tej sytuacji)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Również uważam, że takie podejście jest skrajnie nieprofesjonalne. Jeśli nie wypada wam tłumaczyć się tutaj, na forum, to możemy przejść na przykład na PM (wiadomo, by nie psuć reputacji serwera).

Ksoai
Ksoai

Zapraszam na PW. Wieczorem będę w domu i możemy sytuację rozwiązać w możliwie jak najlepszy sposób dla obu stron.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dochodzi północ.. nie otrzymałem wiadomości zwrotnej przez PM na forum.. może jutro otrzymam.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Znalazłem dosyć interesujący błąd, mianowicie jeżeli spadniemy z parkoura w taki sposób jak ukazany na screenie, to nie zostaniemy w ogóle wyteleportowani na początek i musimy się ruszyć, na początku było to dla mnie dziwne zaskoczenie :P

image|690x373 Serwer nawet spoko, to co boli najbardziej to poziom czatu, ale po publicznym serwerze ciężko oczekiwać wysokich lotów. Przyjemnie sobie czasem poskakać :P

Ksoai
Ksoai

@DBanaszewski Nie chcemy, by sprawa nabrała charakteru publicznego. Pozwól zatem, że rozwiążemy ją w prywatnych wiadomościach nie wciągając w to osób trzecich.

@bopke Niestety, ten błąd średnio da się naprawić, gdyż to wina Minecrafta, który "myśli", że stoisz na wodzie 😛 Co do czatu - niedługo zostanie uruchomiona rekrutacja na moderatorów i wierzę, że uda się go ogarnąć nieco bardziej. Miłej gry!

EDIT: Jestem na tygodniowym urlopie, jeżeli wystąpiłyby jakieś problemy/znaleźlibyście jakieś błędy proszę o zgłaszanie ich na naszym Discordzie.

anon10657637
anon10657637

DBanaszewski:

Zazwyczaj boty łączą się poprzez proxy z egzotycznych krajów, co uniemożliwia odczytanie prawdziwego adresu IP wykonawcy.

W tym przypadku USA, Niemcy i Rosja.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Po wymianie zdań na PM doszliśmy do wniosku, jakoby bezprawne oskarżenia słane w moim kierunku były całkowitą nieprawdą a rzekome "uzasadnione podejrzenia" były jedynie bezpodstawnymi spekulacjami.

Uważam, iż taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, ale cóż, wydarzyło się, przynajmniej udało się to rozwiązać.

Za wyżej opisane bezpodstawne oskarżenia zostało postanowione następujące zadośćuczynienie, w postaci dwutygodniowego VIPa oraz unbana na serwerze.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Coś niepokojącego się stało... Serwer Minecraft został wyłączony podczas Eventu, a serwer Discord został usunięty. O co chodzi?

anon10657637
anon10657637

Timo:

Coś niepokojącego się stało… Serwer Minecraft został wyłączony podczas Eventu, a serwer Discord został usunięty. O co chodzi?

Chcesz oficjalne informacje czy nieoficjalne?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli można - obie.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

anon10657637:

Chcesz oficjalne informacje czy nieoficjalne?

Jako że współpraca jest aktywna to ja też z chęcią poznam przyczynę(y). Od tego może zależeć decyzja Systema czy współpraca nie zakończy się w trybie natychmiastowym.

anon10657637
anon10657637

@Aylin Robi się Pani Kierownik! Oficjalnie nic nie wiem, jestem tylko osobą która ocaliła serwer w dniu startu, że on wtedy kompletnie nie padł od ataków. Dodatkowo utrzymywałem go przed prawie tydzień (bo on tyle całkowicie stał).

Nieoficjalnie serwer miał zostać sprzedany (do czego nie doszło) ponieważ właściciele wtopili trochę kasy, właścicielce się nie chciało tego prowadzić, większość administracji wolała się ociągać i spadła liczba graczy przez początkowe problemy techniczne.

Nie ukrywam że będę chciał ten serwer wskrzesić, mam to do siebie że ożywiam martwe projekty, czego przykładem jest FunnyGuilds, ale to pod inną marką - wszystko wkrótce.

Reasumując. Moim skromnym zdaniem (przepraszam za wyrażenie, ale tego inaczej opisać się tego nie da) - ten pierdolnik można zamknąć.

DoreK
DoreK α-tester v3

Od siebie dodam że fanpage też znikł.

anon10657637
anon10657637

DoreK:

Od siebie dodam że fanpage też znikł.

A miała być na nim informacja co do zamknięcia. Profesjonalne podejście.

DoreK
DoreK α-tester v3

Traktowanie graczy jak, za przeproszeniem, idiotów - o lvlup nie wspominając.

anon10657637
anon10657637

DoreK:

Traktowanie graczy jak, za przeproszeniem, idiotów

Ja tak Was nie traktuje!

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie mówię o Tobie ;)

Ksoai
Ksoai

Witajcie, uznaliśmy, że należą Wam się słowa wyjaśnienia. Projekt został zawieszony z kilku przyczyn, a ze współpracy z LVLUP oczywiście zrezygnowaliśmy. Zyski z serwera i zaangażowanie graczy nie pokrywały się z naszym wkładem w projekt. Ponadto, na serwerze ukazały się wcześniej niewykryte błędy, które czyniły rozgrywkę niemal niemożliwą. Mieliśmy również tragiczny kontakt z osobami, które owe błędy miały naprawiać. Do tego doszedł rozłam w administracji, konflikty spowodowane niską jakością serwera oraz niestety wygórowanymi oczekiwaniami. Miało dojść do transferu projektu (bez żadnych strat dla graczy), jednak druga strona zrezygnowała w ostatnim momencie. Ilość graczy spadająca właściwie z godziny na godzinę przelała czarę goryczy i wspólnie postanowiono, że projekt zostanie zawieszony do odwołania. Co do przejęcia projektu przez @anon10657637 - nic mi o tym osobiście nie wiadomo.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Współpraca została zakończona na prośbę właścicielki projektu.