PatolaGame.PL - Walcz i przetrwaj!

Zombie
współpraca-odrzucone
DzonyS
DzonyS

Dzień Dobry! Chciałem się zgłosić do was, o współprace. Otóż tworzymy z ekipą serwer, i chcemy stworzyć serwer. Na podstawię, walcz i przetrwaj! Na serwerze będzie chodziło dokładnie o to, aby przeżyć. Nie mając tzw: "Cuboid'ów". czy też jak to woli "Claim'ów". Na serwerze nie będzie w ogóle gildii oraz frakcji itp! Planujemy zrobić drop z kamienia oraz rud. Pewnie myślicie jak to będzie działać! Otóż będzie to działać tak, jak wbijemy na serwer pierwszy. Zalogujemy się i wyskoczy nam okienko z wyborem dropu... Będzie można wybrać albo drop z kamienia lub też drop z rud. Jeśli wybierzemy drop z kamienia, nie będziemy mogli kopać z rud. A jeśli z rud to nie będzie nam leciało z kamienia. Proste? Proste! Serwer nie będzie "Pay2Win" na j.pol "Płać, wygyrwasz"... Na serwerze będzie ranga VIP ale tylko bd dodawała jakiś dodatki kosmetyczne albo jakieś drobne rzeczy nie ułatwiające gry. Administracja jest pełnoletnia w sumie, oprócz mnie bo mam 17 lat.. Ale chyba nie chodzi też o wiek? chodzi o pomysł, i jak będzie wyglądać serwer od strony technicznej ale jakże od strony gry. Planujemy zrobić wejściówki na serwer które będą kosztować grosze dla typowego Janusza ;D Mam na myśli grosze, mówiąc o bardzo małej kwocie a będzię to dostęp na całą edycje serwera. Wejściówka będzie kosztować ok.1/2zł. Chcemy tak zrobić, ponieważ jak ktoś będzie chciał pograć na serio, mam na myśli nie będzie oszukiwał używając wspomagaczy do gry typu "SpeedMine, KillAura itp". A jeśli już owy cheater wejdzie i bedzię oszukiwał wyłapie permabana ;D Jeśli wejdzie z innego konta i kupi znów ową wejściówkę i go złapiemy znów wyłapie bana ;d Aż takowej osobie się to znudzi i będzie jej szkoda pieniędzy na wejściówkę i cheatując na serwerze. Aż w końcu zrozumie że nie warto i lepiej grać czysto i sprawiedliwie. Chcemy mieć na serwerze graczy którzy to docenią i nie będą psuć rozgrywki innym. I tu prośba do was czy moglibyście zasponsorować ową maszynę w zamian za reklamę na serwerze, forum oraz serwerze głosowym teamspeak 3. Na start chcemy jakieś 50-60 slotów, a jeśli chodzi o graczy, mamy zapewnioną reklamę serwera. Która nam przyniesie graczy i też zysk z naszego serwera poprzeż owe wejściówki, unbany jeśli ktoś właśnie wyłapie takowego bana itp.. Z góry dziękuje i pozdrawiam gorąco ;D Czekam na odpowiedź!

anon10657637
anon10657637

DzonyS:

Dzień Dobry!

Dzień dobry obywatelu!

DzonyS:

Chciałem się zgłosić do was, o współprace.

Uuu... widze jesteś taki bezpośredni człowiek :kappa:

DzonyS:

Otóż tworzymy z ekipą serwer, i chcemy stworzyć serwer. Na podstawię, walcz i przetrwaj!

Czyli survival innym słowem?

DzonyS:

Na serwerze będzie chodziło dokładnie o to, aby przeżyć.

O kurcze, powiem Ci że zaszalałes.

DzonyS:

Nie mając tzw: "Cuboid'ów". czy też jak to woli "Claim'ów".

Hym, no ciekawe. Kontynuuj.

DzonyS:

Na serwerze nie będzie w ogóle gildii oraz frakcji itp!

O, eliminujemy elementy kooperacji między graczami. Bardzo dobre posunięcie, tak trzymaj.

DzonyS:

Otóż będzie to działać tak, jak wbijemy na serwer pierwszy.

Que?

DzonyS:

Będzie można wybrać albo drop z kamienia lub też drop z rud. Jeśli wybierzemy drop z kamienia, nie będziemy mogli kopać z rud. A jeśli z rud to nie będzie nam leciało z kamienia. Proste? Proste!

A co w tym nie ma być prostego? Oczywiście że proste!

DzonyS:

Administracja jest pełnoletnia w sumie, oprócz mnie bo mam 17 lat.. Ale chyba nie chodzi też o wiek?

Wiek nie robi znaczenia. Może być dorosły który zachowuje się tak totalne dziecko, a nastolatek który traktuje przydzielone mu obowiązki zupełnie poważnie.

DzonyS:

Planujemy zrobić wejściówki na serwer które będą kosztować grosze dla typowego Janusza ;D

Płatny wstęp na zwykły survival? To już lepiej na Singleplayer pograć.

DzonyS:

Chcemy tak zrobić, ponieważ jak ktoś będzie chciał pograć na serio, mam na myśli nie będzie oszukiwał używając wspomagaczy do gry typu "SpeedMine, KillAura itp". A jeśli już owy cheater wejdzie i bedzię oszukiwał wyłapie permabana ;D

Nie ma to sensu bo:

  • wejsciówki są strasznie tanie
  • nie ma żadnego antycheat'a

DzonyS:

znów wyłapie bana ;d Aż takowej osobie się to znudzi i będzie jej szkoda pieniędzy na wejściówkę i cheatując na serwerze. Aż w końcu zrozumie że nie warto i lepiej grać czysto i sprawiedliwie.

A wy tymczasm "zarobicie" z tego "hajs". Widze, że wszystko #kalkulejted

Wyciągnięcie wniosków zostawiam indywidualnie dla każdego. Ja od siebie moge wkleić tylko to: https://youtu.be/ejP2T8P_u3U

anon82750602
anon82750602

Nie wiem dlaczego @SystemZ miałby sponsorować jakiś serwer survival jak sama jego nazwa wskazuje - będzie on przeznaczony dla "patoli".

Ciężko 30 zł wyciągnąć i zrobić?

Jestem na NIE.

koweq
koweq

Spora krytyka wyżej, ja tylko dobije od siebie.

Praktycznie nikt nie będzie chciał grać na nieco zmodyfikowanym survivalu za 1/2zł. Teraz gdzie gracz może grać na miliardzie różnych trybów za darmo praktycznie nikt nie będzie chciał płacić za wstęp

DzonyS:

Serwer nie będzie "Pay2Win Serwer rzeczywiście nie P2W ale Pay2Play :/

#NA NIE

PS jaka wersja mc? PPS Taka nazwa... Aż zachęca do gry xd

luxDev
luxDev Pionier

To ten ja tu tylko posprzątam i zostawię głos który jest na nie 😦

i żegnam.

500x361

endrjoo96
endrjoo96

Chciałbym wysnuć tu jakąś konstruktywną krytykę, ale mie ręce opadły normalnie. Płatny survival, takich jaj to jeszcze nie widziałem. Na serwerze nie ma ABSOLUTNIE NIC, co mogłoby zatrzymać gracza na jakiś czas. Walcz i przetrwaj? Są areny PVP, a także survivale takie jak ten, ale bezpłatne. Serio, jeszcze VIPy wymyśliłeś? Vipa to powinien mieć każdy kto by tam chciał się zalogować. Ale z nazwą to trafiłeś - to jest patola.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Straszna patola

happi
happi

"Patola Game.PL" No i chyba nic więcej nie muszę dodawać. xD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

DzonyS:

tworzymy z ekipą serwer, i chcemy stworzyć serwer.

Nieprawdopodobne!>DzonyS:

przeżyć.Nie mając tzw: Taka troche składnia śmieszna 😛

DzonyS:

Serwer nie będzie "Pay2Win" DzonyS:

Wejściówka będzie kosztować ok.1/2zł. Taki troche polsatowy pay4view 😃

DzonyS:

jakieś 50-60 slotów Wątpie, aby 60, lub chociaz 40 osób kupiło wejściówkę (tutaj przepraszam za zwrot) randomowy serwer.

Ogólnie to nie widzę przyszłości takiego serwera, drop z kamienia - drop z rud - znudziło się każdemu, szczególnie że trzeba miec wejściówkę.

anon10657637
anon10657637

Ey, ale weź pomysłu na ocenianie nie podkradaj :<

Marcoral
Marcoral Pionier

Skoro mamy już taką modę, to czas na Marcoral's Cover! Czyżby nowa minigra na forum? 😃

DzonyS:

Dzień Dobry!

Cześć i czołem, kluski z rosołem!

DzonyS:

Chciałem się zgłosić do was, o współprace.

Chętnie wysłuchamy!

DzonyS:

Otóż tworzymy z ekipą serwer, i chcemy stworzyć serwer.

Bardzo podoba mi się, że wszystko piszesz tak klarownie. Nienawidzę ludzi, którzy tworzą serwer, a tak naprawdę nie chcą go stworzyć. Plus dla Ciebie!

DzonyS:

Nie mając tzw: "Cuboid'ów". czy też jak to woli "Claim'ów".

Cuboidy są zbyt mainstreamowe, a przecież projekt ma być unikalny! O to chodzi!

DzonyS:

Na serwerze nie będzie w ogóle gildii oraz frakcji itp!

Podzielam Twój entuzjazm!!

DzonyS:

Planujemy zrobić drop z kamienia oraz rud.

Ale jak to będzie działać?!

DzonyS:

Pewnie myślicie jak to będzie działać!

Wróżbita Maciej?! 😮

DzonyS:

Otóż będzie to działać tak, jak wbijemy na serwer pierwszy.

Zrozumiano!

DzonyS:

Zalogujemy się i wyskoczy nam okienko z wyborem dropu...

Tajemniczo...

DzonyS:

Będzie można wybrać albo drop z kamienia lub też drop z rud.

Jak to się nazywało? Miałem to kiedyś na lekcji polskiego... a już wiem, przerzutnia! Naprawdę fajny Środek artystyczny

DzonyS:

Będzie można wybrać albo drop z kamienia lub też drop z rud.

Albo to lub to, wiadomka

DzonyS:

Jeśli wybierzemy drop z kamienia, nie będziemy mogli kopać z rud.

Wiadomo, jak nie mam X-raya, a nie chce mi się instalować to wybiorę kamień. Dobrze pomyślane.

DzonyS:

A jeśli z rud to nie będzie nam leciało z kamienia. Proste? Proste!

Skoda, simply clevah

DzonyS:

Serwer nie będzie "Pay2Win" na j.pol "Płać, wygyrwasz"...

Sprawdziłem ze słownikiem i potwierdzam, tylko tej dwójki nie mogłem znaleźć

DzonyS:

Na serwerze będzie ranga VIP ale tylko bd dodawała jakiś dodatki kosmetyczne albo jakieś drobne rzeczy

Cieszmy się z małych rzeczy!

DzonyS:

nie ułatwiające gry.

bo duże szczęście w nich zapisane jest.

DzonyS:

Administracja jest pełnoletnia w sumie, oprócz mnie bo mam 17 lat.. Ale chyba nie chodzi też o wiek?

Pogubiłem się; z tą sumą chodzi o łączny wiek? o.O

DzonyS:

chodzi o pomysł, i jak będzie wyglądać serwer od strony technicznej ale jakże od strony gry.

A ok, już łapię.

DzonyS:

Planujemy zrobić wejściówki na serwer które będą kosztować grosze dla typowego Janusza ;D

;D

DzonyS:

Mam na myśli grosze, mówiąc o bardzo małej kwocie a będzię to dostęp na całą edycje serwera.

Donos o próbie oszustwa został już złożony.

DzonyS:

Wejściówka będzie kosztować ok.1/2zł.

Nie wiem, czemu ludzie w swoich postach piszą o złotówce lub dwóch, jak w poście jest wyraźnie napisane, że chodzi o jedną drugą, czyli 50 (słownie pięćdziesiąt) groszy.

DzonyS:

Chcemy tak zrobić, ponieważ jak ktoś będzie chciał pograć na serio, mam na myśli nie będzie oszukiwał używając wspomagaczy do gry typu "SpeedMine, KillAura itp".

Za rok na egzaminie gimnazjalnym - jaki to typ zdania? Pytające, oznajmujące, czy też...?

DzonyS:

A jeśli już owy cheater wejdzie i bedzię oszukiwał wyłapie permabana ;D Jeśli wejdzie z innego konta i kupi znów ową wejściówkę i go złapiemy znów wyłapie bana ;d

Niepotrzebnie zdradziłeś swoją strategię. Tak gościu byłby nieźle zaskoczony ;D ;d

DzonyS:

Aż takowej osobie się to znudzi i będzie jej szkoda pieniędzy na wejściówkę i cheatując na serwerze.

Nie rozumiałem tego zdania, dopóki nie skonsultowałem się z google tłumaczem. Dobrze, że w j. angielskim rzeczowniki nie odmieniają się przez przypadki.

DzonyS:

Aż w końcu zrozumie że nie warto i lepiej grać czysto i sprawiedliwie.

Lub po prostu wybrać drop z kamienia :emoticon_kappa:

DzonyS:

Chcemy mieć na serwerze graczy którzy to docenią i nie będą psuć rozgrywki innym.

Przed "którzy" powinien stać przecinek. Albo najlepiej kropka, a resztę zdania bym usunął w piz...

DzonyS:

I tu prośba do was czy moglibyście zasponsorować ową maszynę w zamian za reklamę na serwerze, forum oraz serwerze głosowym teamspeak 3.

Ową? Czyli jaką tak w zasadzie...? XD

DzonyS:

Na start chcemy jakieś 50-60 slotów, a jeśli chodzi o graczy, mamy zapewnioną reklamę serwera.

Zapewniasz nas, że macie zapewnioną reklamę. A jakieś szczegóły może...? Nic? :(

DzonyS:

Która nam przyniesie graczy i też zysk z naszego serwera poprzeż owe wejściówki, unbany jeśli ktoś właśnie wyłapie takowego bana itp..

Znowu ta przerzutnia. Czytanie tego tematu posiada certyfikat bycia pomocą naukową w powtórce do maturki wystawiony przez mgr. Studenciaka.

DzonyS:

Z góry dziękuje i pozdrawiam gorąco ;D

Gorąco z dołu też pozdrawia!

DzonyS:

Czekam na odpowiedź!

Chyba Cię nie zawiedliśmy, co?

Polecam. Naprawdę ciężko do każdego zdania coś napisać. Mi projekt średnio przypadł do gustu, ale ma jedną zasadniczą zaletę - dzięki temu, że autor zrezygnował z zastosowania szablonu, może niektórzy się tym zrażą i nie przeczytają całości. Jestem na nie.

Kaperios
Kaperios

Nie chce mi się na cały ten tekst odpowiadać bo nie ma to sensu przez to, że parę osób zrobiło to wcześniej, ale odniosę się do paru zdań:

DzonyS:

Otóż tworzymy z ekipą serwer, i chcemy stworzyć serwer.

To ja nie wiedziałem ze przy tworzeniu serwera może wyjść coś innego niż serwer. O.o

DzonyS:

Na serwerze będzie chodziło dokładnie o to, aby przeżyć.

A czy to nie jest przypadkiem podstawowe założenie gry w której chcesz to robić?>DzonyS:

Otóż będzie to działać tak, jak wbijemy na serwer pierwszy.

Ale kto jest tym pierwszym?

DzonyS:

Administracja jest pełnoletnia w sumie, oprócz mnie bo mam 17 lat.. Ale chyba nie chodzi też o wiek?

To rozumiem, że tworzysz serwer z dwoma pięciolatkami?

DzonyS:

A jeśli już owy cheater wejdzie i bedzię oszukiwał wyłapie permabana

A to nie wiedziałem, że z cheaterami się robi coś innego.>DzonyS:

Jeśli wejdzie z innego konta i kupi znów ową wejściówkę i go złapiemy znów wyłapie bana

Nie martw się taki cheater nie kupi drugiej wejściówki bo stwierdzi, że woli iść pocheatować na jakimś "izihace", bo na tym serwerze nawet nie będzie miał się komu pochwalić swoim wypchanym ekwipunkiem ;)>DzonyS:

Na start chcemy jakieś 50-60 slotów, a jeśli chodzi o graczy, mamy zapewnioną reklamę serwera.

A po co ci na start 50-60 slotów jak i na koniec tyle nie będziesz potrzebował.>DzonyS:

Z góry dziękuje i pozdrawiam gorąco ;D

A mi się gorąco nie zrobiło na widok tej prezentacji i żegnam ozięble.>DzonyS:

Czekam na odpowiedź!

Ja też czekam na odpowiedź! Na odpowiedź od SystemZ w której napisze, że temat jest zamknięty i został przeniesiony do "Odrzucone"

Mam nadzieję, że nazwa serwera będzie w 100% odpowiadała samemu serwerowi. O ile on kiedyś się narodzi. A jeżeli się narodzi to na pewno nie we współpracy z LvlUp'em

Jestem stanowczo na NIE

kacper_o
kacper_o

PatolaGame... Przynajmniej dobrze dobraliście nazwę do projektu;)

koweq
koweq

Marcoral:

Nie wiem, czemu ludzie w swoich postach piszą o złotówce lub dwóch, jak w poście jest wyraźnie napisane, że chodzi o jedną drugą, czyli 50 (słownie pięćdziesiąt) groszy

Ja napisałem że 1/2 zł :P

koweq:

1/2zł

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.

koweq
koweq

@SystemZ trzeba jeszcze zamknąć temat ;)