Płatność PayPal - kiedy dojdzie przelew na moje konto?

Off topic
przelew, paypal
Mearzbow
Mearzbow

Cześć Doładowałem konto paypalem za 20zł i od 30 minut nie mam żadnych środków na koncie Mam czekać dalej czy jakiś problem ? (Przelew Paypal - Paypal)

LinGruby
LinGruby Pionier

teoretycznie odbywało to się natychmiast, acz dawno nie korzystałem Paypal - Paypal ale były to kwestie max 2-5 min

Dziurexik
Dziurexik

Trwa to do 48h, polecem przeczytać regulamin.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kiedyś SystemZ pisał, że automatyczne księgowanie przelewów mu się nie sprawdzało więc robi to ręcznie, bardzo prawdopodobne, że paypal się zalicza do tej grupy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Doładować swoje konto PayPal możesz na wiele sposobów. 383x103 Możesz dodać środki błyskawiczne po przez Trustly. Jest to rozsądny wybór i środki zostaną dodane (jak sama nazwa wskazuje - błyskawicznie, kwestia kilku minut).

Jeśli wybrałeś normalną opcję "dodaj środki" powinieneś zapoznać się z całym opisem na tej stronie, który mówi:

Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie PayPal, otrzymasz od nas e-mail z odpowiednią informacją. Realizacja przelewu trwa zazwyczaj od 1-2 dni roboczych.

Mam nadzieje, że rozwiałem twoje wątpliwości.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Mearzbow:

Doładowałem konto paypalem

Z tego co ja rozumiem, to on mówi o dodaniu środków na konto LVLUP, nie na paypal ;P

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Można i tak zinterpretować to pytanie, wydaje mi się jednak, że moja poprzednia odpowiedź była celna w tak sformułowane pytanie. Doładowanie konta LVL UP przez PayPal dochodzi natychmiast; inaczej jest z przelewem.

LinGruby
LinGruby Pionier

najprościej to jest jak się ma pod swojego PayPal podpiętą swoją kartę wirtualną ( przedpłatową )

wpłacasz ( przelewasz ) na katę ze swojego konta bankowego odpowiednią kwotę ( potem jak w instrukcji ) doładuj portfel odpowiednią kwotą itp.

efekt końcowy to błyskawiczny przelew np: na portfel LVL UP ( rewelacja bez czekania etc. itp. )