Plugin MCSHOP

Zombie
CABAIN1
CABAIN1

Pomocy serwer tak jakby nie odczytuje tego pluginu (MCSHOP) mój silnik to spigot 1.8

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jest jakiś error w konsoli? Poprawnie go wgrałeś? Plik ma uprawnienia?

CABAIN1
CABAIN1

Nie ma żadnego erroru nic zupełnie ani śladu ze plugin jest wgrany na serwer wgrałem go poprawnie nie ma uprawnień

CABAIN1
CABAIN1

Stworzylem takze serwer lokalny na komputerze i na tym serwerze z tym samym silnikiem dziala a na vps nie

luxDev
luxDev Pionier

Upewnij się że MC-SHOP-latest.jar znajduje się w poprawnym katalogu - plugins na serwerze VPS. Gdy już to zrobisz włącz serwer, gdy wyświetli się informacja że włączanie serwera dobiegło końca wyłącz go wejdź w folder logs na VPS znajdź plik latest.txt i wgraj jego zawartość na hastebin.com po czym daj nam go.

tirex
tirex

Masz za starą wersje javy na serwerze.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Uprzedzę pytanie "A jak to zaktualizować?" https://lvlup.rok.ovh/t/instalacja-java-8-na-vpsie/2513 :slight_smile:

Jeżeli nie jest to VPS, to poszukaj opcji w panelu serwera (czyli jak używasz jakiegoś hostingu). :)

CABAIN1
CABAIN1

Potrafie zaktualizowac jave nie jestem az tak zielony w tych sprawach xdd

CABAIN1
CABAIN1

mam kolejny problem nie wyświetla mi się tabliczka po kliknięciu w usługę (błąd w konsoli: [11:23:00 WARN]: Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 7" [11:23:00 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin MC-SHOP v0.1.5 generated an exception while executing task 559 at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:56) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1149) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:624) at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/v1_12_R1/EntityHuman at pro.lvlup.mcshop.listeners.InventoryListener$1.run(InventoryListener.java:61) at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53) ... 3 more Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: net.minecraft.server.v1_12_R1.EntityHuman at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:91) at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:86) at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:424) at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:357) ... 6 more )

luxDev
luxDev Pionier

Ojoj, już nawet bez wchodzenia w kod wiem co zepsułem, zapomniałem zmienić jedną rzecz w refleksach sorki 😄 jak zależy ci na czasie pobierz to: MC-SHOP-old.jar.zip (41,1 KB) https://dl.lvlup.pro/luxdev/projects/MC-SHOP-old.jar