Plugin nie włącza się poprawnie

Pytania i problemy
java, bukkit
HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337
luxDev
luxDev Pionier

Po co dajesz nam zaciemniony kod?

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Nie jest zaciemniony?

luxDev
luxDev Pionier

Watpie zebys tak pisał jesli jest to moze byc to spowodowane przez np taki proguard nie wnikam czym to mogles "zaciemnic'

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Słuchaj to nie jest mój plugin po prostu znalazłem go i chciałbym go naprawić tak? A was się pytam czy moglibyscie w tym pomóc.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Pierwszy błąd dotyczy tego: return Enum.valueOf(pl.HUBIX157.core.Class229.class, s); Natomiast drugi i trzeci dotyczy klasy Method123 A dokładniej linijki 27 i 89. Problem jest z kompilacją, a tutaj opisane czego: Bound mismatch: The generic method valueOf(Class, String) of type Enum is not applicable for the arguments (Class, String). The inferred type Class229 is not a valid substitute for the bounded parameter > Czyli klasa Class229 nie jest poprawna dla parametru T, coś takiego.

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Czyli co mam dodać usunąć lub zmodyfikować, aby działało?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zacznijmy od tego, że jest to przetworzony kod i raczej go tak łatwo nie zrozumiesz. Dodatkowo - zakładam, że nie masz oryginalnego kodu zródłowego tego pluginu. Nic racze nie zdziałasz.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.