Plugin NoCheatPlus problem

Zombie
HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Witam! Mam ,,problem" z pluginem NoCheatPlus, gdyż nie da się ,,bugować" klockami czyli gdy w kodzie jest po postawieniu danego bloku e.setCancelled np. po w wpadnięciu do jakiejś dziury do bedrocka gdy w połowie postawimy blok pod sobą przenosi nas do wcześniejszej lokalizacji(na górę przed dziurą) chciałbym, żeby nie cofało tylko tak jakby stawiało klocek na milisekundę(nie musi być milisekunda to tylko przykład), a potem usuwało ten blok czyli e.setCancelled, ale nie wiem jak usunąć tą cofanie w noCheatPlus'ie oraz nie da się rzucać perełek o ścianę, podłogę itd. Jeśli ktoś umie ową rzecz naprawić proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem czy taką funkcję da się wyłączyć lub zmienić w pluginie, nie ma na to coś jakiegoś osobnego pluginu?

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Ehhh, szukałem po spigotmc i znalazłem tylko na perełki, niestety bugować klockami nadal się nie da :(

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co wiem, to w NCP dało się i dalej da się tak bugować klockiem. Jeśli chcesz włączyć to bugowanie, to popatrz może na config od NCP, z tego co pamiętam tam są wszystkie eventy i akcje podejmowane przez NCP, może coś znajdziesz.

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Niestety nie znalazłem w konfiguracji nie ma takiego czegoś raczej :( ktoś może wie gdzie to wyłączyć? Timo dzięki za próbe pomocy.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A opcja fastplace w config.yml od NoCheatPlusa? Pobaw się tym configiem, masz tam na prawdę mnóstwo opcji

NNorbertPL
NNorbertPL

wyłaczaj opcje SurvivalFly w NCP oraz w server.properties daj allow-flight: true Minus jest taki ze jesli nie posiadasz paczki antycheat gracze beda mogli wyleciec na cheatach ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Survivalfly usuwać kategorycznie odradzam. Co do mojego pomysłu z fastplace, opiszę wam jak myślę ja że to tak działa: Chcę się podsadzić żeby wyjść z fosy, ale jest cuboid. Podsadzam się znaną metodą, ale za szybko cofa i nie boostuję się w górę. Admin mówi, że to przez fastplace, więc wyłącza go w configu. Tłumaczy to tak, że jak stawiasz blok to NCP to zapisuje, ale plugin od cuboida blokuje, ponieważ tam jest cuboid. Postawić kolejny blok można praktycznie natychmiast, ponieważ poprzedni znika. Stawiam kolejny, i gdyby nie usunięcie fastplace z NCP, znowu by mnie cofnęło bo stawiam za szybko bloku. Taka luźna interpretacja, choć survival fly również mógłby pasować, ale sam wiesz :/

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Nie wiem czy opłaca mi się co kolwiek z tych rzeczy wyłączać (W moim configu nawet nie ma fastplace), napisałem już antycheata bo nie ma sensu używać pluginu, który powoduje puste hity ale dzięki za próbę pomocy.