Pluginy a Fabric MC 1.19

Pytania i problemy
Mrpawelww
Mrpawelww

Cześć wszystkim. Mam do was pytanie, czy jest może jakiś silnik serwera który będzie działać z modami z Fabric 1.19 i z pluginami? Czy to jest za wczesny projekt, i nie ma jeszcze takich udoskonaleń? Dzięki

HowWof
HowWof

Więc tak wydaje mi się że nie istnieją do fabrica. A do forga z tego co wiem są 2 czyli KCauldron to modyfikacja Forge, która umożliwia działanie wtyczek Craftbukkit. Jest to jednak dostępne tylko do wersji Minecrafta 1.7.10 (nie działa w nowszych wersjach, a SpongeForge jest jedyną alternatywą). SpongeForge technicznie nie jest typem serwera działa jako mod do Forge. Wprowadza jednak zmiany, które umożliwiają instalowanie wtyczek Sponge na zmodowanym serwerze. Jednakże to drugie wspiera teraz wersje do 1.16.5

HowWof
HowWof
Helios1993
Helios1993

Istnieją już takie projekty, jednak nigdy nie będą one stabilne. Bukkit nie był robiony z myślą o modach i nigdy nie powinno się ich łączyć. Fabric posiada bardzo dużo modów zastępujących pluginy, a nawet niektóre popularne pluginy go wspierają. Tu znajdziesz większość z nich.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.