Pluginy i Mody na własnym silniku MineCraft 1.10.2

Zombie
silniki
Przemo
Przemo

Witam zrobiłem sobie serwer na własnym silniku minecraft 1.10.2 dodałem kilka modów, ale tez bym chciała dodac pluginy wiecie moze jak to zrobic zeby działały

Szymon
Szymon

Musisz mieć silnik do serwera minecraft forde 1.10.2, aby wgrywać pluginy na serwer. Istnieją różne alternatywy, ale chyba forge jest najlepszy.

Przemo
Przemo

mam taki bo mody wgrałem i wszystko działa ale chce tez wgrac pluginy jak wrzuca prze fiilezila to nie mam ich

Szymon
Szymon

Wyślij jakie logi wyświetlają Ci się w konsoli. Znajdziesz je w folderze logs/latest.log

Przemo
Przemo

jak wpisze komende /pl to wyskakuje mi to Unknown command. Try /help for a list of commands

Szymon
Szymon

Tą komendę wpisujesz w konsoli? Spróbuj użyć /plugins bez /, czyli samo plugins

Przemo
Przemo

jak to wpisuje to nic sie nie dzieje

Szymon
Szymon

Najprawdopodobniej masz serwer vanilla do minecrafta. Bez możliwości wgrania jakichkolwiek dodatków. Mogę się mylić.

Przemo
Przemo

dzieki za pomoc szukam dalej

Przemo
Przemo

siemka sorki ze tu pisz moze ty wiesz jak wgrac tego plugina na własmym silniku 1.10.2 na którym sa mody czy wogóle sie da

piretek
piretek

Do bukkita tego nie walniesz. Poszukaj sobie informacji o silniku Sponge, tam możesz bodajże wgrywać pluginy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Przeniosłem post do odpowiedniego tematu. Proszę na przyszłość zachowaj porządek na forum

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Przemo:

własnym silniku minecraft 1.10.2

Masz wlasny silnik? 😃

Nie spotkalem sie jeszcze z silnikiem wspierajacym mody forge oraz w pelni pluginy bukkit. Sa natomiast takie, na ktore znajdziemy jakies pluginy. Dajmy na to: Sponge, Cauldron

Przemo
Przemo

nie wiem nie znam sie na tym mody mi dziłaja ale chce zrobic tak zeby trzeba było sie logowac

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Do obsługi pluginów potrzebny jest Bukkit/Spigot, a do modów np. Forge. Możesz zrobić serwer z Bukkitem/Spigotem by mieć pluginy, jednakże by mieć mody musisz mieć silnik np. Forge. Nie wydaje mi się, aby można było to połączyć, choć nie jestem w 100% pewny. Pamiętaj, że jeśli klient (gracz) ma OptiFine, czy też coś w stylu mini-mapki na serwerze, nie ma potrzeby instalowania silnika Forge. Jeśli chcesz zrobić serwer na modach, czyli jak już wspominałem np. Forge, każdy gracz będzie musiał mieć zainstalowaną paczkę modów.

JanekJaran
JanekJaran

Jest silnik wspierający mody i pluginy - Sponge.

anon82750602
anon82750602

Możesz spróbować z Pore ale dużo pluginów prawdopodobnie nie zadziała.

najdzel16
najdzel16

musisz miec silnik typu mcpc+ craft bukit callledron