Podczas scrollowania paska menu, on znika

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam, podczas scrollowania elementów w dół na liście menu czasami on znika. Widać na załączonym obrazku:

281x500 Tutaj jest... i zacznę scrollować w dół: 281x500

(PS. Nie chcę się chwalić co i ile wpłynęło na lvlup, po prostu takie zrobiłem i tyle 😛)

Pozdrawiam ;)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

281x500

Taki GIF ;) PS. GIF ma max 25fps (chyba) 😛

Libter
Libter Developer

Dziwne. W obecnej wersji panelu w ogóle nie ma możliwości scrollowania paska bocznego, ale może przestanie znikać po wdrożeniu poprawki (https://github.com/lvlup-pro/spawn-frontend-material/pull/102).

koweq
koweq

Pewnie scrolluje się bo PLBananek ma za mały ekran w telefonie

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie udało mi się powtórzyć tego na 3.0.0-alpha.13 daj znać czy dalej jest taki efekt.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

A jednak udało mi się odtworzyć 😛

Gdy przewijałem menu w dół na liście zgłoszeń, to po puszczeniu ekranu menu się chowa. Jeśli przewinąłem menu w dół ale przed puszczeniem przewijania przewinąłem do góry i wtedy dopiero zdjąłem palec to się nie schowało. Możliwe że jest to kwestia buga w bibliotece vuetify.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Musi być to powiązane z rozwijalnym submenu językowym. Po kliknięciu aby się rozwinęło, przewijanie menu już go nie zamyka.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Chciałbym przekazać, że ten błąd nadal występuje i czasami jest on... denerwujący 😕

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Problem nadal występuje w 3.0.0-beta.10 ale już nie za każdym razem, jest trochę lepiej.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DBanaszewski dasz radę sprawdzić czy to nadal występuje? W kodzie sporo się zmieniło od tamtej wersji.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Nie, błąd nie występuje :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, fajnie że rozwiązane 😎 Zamykam i dodaje +1 dla @DBanaszewski do https://forum.lvlup.pro/badges/102/debugger Aktualne punkty 11/50.