PokeUp - innowacyjny świat pixelmonów!

Zombie
współpraca-odrzucone
Veezu
Veezu

Witam! Cel tego podania: Utworzenie serwera "PokeUp" na paczce z dodatkowymi modyfikacjami ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Skąd taki pomysł? Otuż, jest bardzo mało serwerów na tejże modyfikacji,dlatego pomyślałem że chciałbym w jakiś sposób umilić graczom rozgrywkę. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Co udało nam sie zrobić? Spawn na serwer wraz z "lokacjami" potrzebnych do tego typu serwera. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Plany: Ukończyć budowę serwera wraz z lokacjami,chciałbym aby ten serwer był "topowy" , mając na myśli dobry,stabilny serwer z dużą ilością graczy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Osoby/organizacje biorące udział (linki):Serwer tworzę z kolegami.Staramy się jak najbardziej aby serwer ładnie się prezentował i był ogarnięty "na ostatni guzik". ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) : [BRAK] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) -Serwer musiałby być wymagający aby "uciągnąć" 20-25 modów. -GB RAM musiało by być ok.8GB. -Slotów ok. 30-40 -Stronę WWW pakiet premium [Domena .PL] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Co mogę zaoferować w zamian? -Mogę zaoferować wszelakiego typu reklamy na naszej stronie internetowej , fan page'u. -Informacja na serwerze : "Polecamy hosting lvlup.pro" -Ogólnie , jeżeli oceniający ten wątek poda jaki kolwiek argument,mogę go oczywiście spełnić ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Dlaczego ten projekt jest unikalny? -Otuż, jak już pisałem wyżej jest bardzo mało takiego typu serwerów,chciałbym zapewnic graczom więcej rozrywki niż mieli dotychczas. -Dodatkowo , nazwaliśmy serwer z końcówką "Up" co ma w jakiś sposób zareklamować hosting.

Tak prezentuje się spawn ☀️ 690x388 Kolejne dwa screeny : SS'y Spawnu


Spawn na ogół jest mały, ale lokacje które znajdują się tam mają wymiary aż 300x300 kratek,co umożliwi graczom bardzo długie eksplorowanie terenu,jak i szukanie żadkich pokemonów. "Szperając" w internecie jest to 5 lub 6 tego typu serwer w Polsce.

Z Góry Dziekuję Z poważaniem Veezu

KatiXX
KatiXX

Miło by zagrać na czymś nowym

JESTEM NA TAK

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Veezu:

Serwer musiałby być wymagający

Chciałeś chyba napisać "serwer jest wymagający", lub "wymagana jest dobra maszyna"

Veezu:

serwer z dużą ilością graczy. Veezu:

Slotów ok. 30-40 Faktycznie dużo graczy

Veezu:

-Otuż, Meh...

Veezu:

Tak prezentuje się spawn ☀️ Akceptowalne 3 lata temu, teraz taki spawn nie przejdzie

Pomysł generalnie fajny, ale wykonanie (z tego co dowiedziałem się na tej prezentacji) fatalne. W jaki sposób serwer miałby na siebie zarabiać? Sam serwer MC kosztowałby 89,90zł/msc + strona WWW 7,50zł + domena (w podzieleniu roku na miesiące) 2,50zł (jako pierwszy rok!) = prawie 100 złotych miesięcznie - nie ma szans na zwrócenie się. Nie ma szans. Przepraszam że oceniam tak negatywnie, ale żadnych plusów nie widzę, oprócz oczywiście chęci. Przykro mi, jestem na nie.

anon57300579
anon57300579

Na serwerach na modach więcej osób kupuje vipy patrząc że by grało 40 osób , 1/2 by miała vipa za ok 11 zł to mamy 440 zł

Odliczając prowizje około 220 zł 😉

Veezu
Veezu

Hmm , skoro 1/2 z 40 to 20 , a licząc 20x11 = 220 więc już jest już coś :v

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Statystki bez pokrycia. Jakiś udokumentowany przykład?

Veezu
Veezu

Odnosiłem się tylko do obliczeń kolegi ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Bardziej do @Gold122 to było ;)

Veezu
Veezu

Aaaa to przepraszam :3

anon57300579
anon57300579

Przepraszam nie popatrzyłem mój błąd

Jak byś miał coś nowego niż inne serwery pixelmon + jakieś fajne możliwości do rang vip itp

To moim zdanie jest możliwe osiągniecie tych 220 zł :D

Jestem na TAK

anon57300579
anon57300579

Aktualnie jest 29 Online rang płatnych na 60 Online 😉

http://indbuildcraft.pl/tech/p/minecraft_list

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Gold122:

grało 40 osób , 1/2 by miała vipa

Można to interpretować na wiele sposobów, może to oznaczać, że serwer odwiedziło w ostatnim czasie 40 osób i połowa z nich miała rangę VIP.

Serwer który podałeś jako przykład zaliczałby się do takich na których gra średnio 40 osób. Połowa z graczy online posiada rangę premium. Zakładam, że to ta aktywniejsza grupa. Mimo wszystko nie można bazować na tylko jednym serwerze, bo nie zawsze jest tak, że skoro u kogoś kupują to i kupią u mnie, trzeba o tym pamiętać.

anon57300579
anon57300579

Zgodzę się z tym

Najpierw trzeba kupić jakieś reklamy na forach i yt żeby ktoś o tym serwerze wiedział

kacper_o
kacper_o

Widzę, że moda na pokemony znów wraca do mc, co mnie jakoś specjalnie nie cieszy... Ale nie jesteśmy tutaj, żeby gadać o moich gustach. Dla mnie jako budowniczego najbardziej liczy się strona wizualna serwera, tak więc nie mogę podjąć decyzji, zanim nie zobaczę większej ilości zdjęć. Jeżeli chodzi o obecny spawn, to może i pasuje do wybranego przez was tematu i nie należy do najbrzydszych, ale powinniście się zastanowić nad jego relokacją. W tej chwili niespecjalnie on tam pasuje. Polecałbym użyć jakiegoś generatora map typu worldpainter i stworzyć mapę pod siebie, a następnie zapełnić ją jakimiś ładnymi, ręcznie robionymi drzewkami.

PS. Moda na ogromne napisy i postaci z wełny się skończyła ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Pomysł na serwer jest trochę przekonujący, ale nie do końca autorski. Może takich serwerów nie ma za dużo na polskiej scenie, ale pojawiają się w lepszych lub gorszych wydaniach. ((Sprawdzone info)). Czy masz pomysł na rozreklamowanie takiego serwera? Przedstawiony przez Ciebie budynek, mógłby być jednak nieco lepszy po mimo tematyki serwera 😔.

Mam mieszane uczucia, czy ten projekt potrzebuje współpracy...

Veezu
Veezu

Owszem potrzebuje ,po dłuższym namyśleniu pomyślałem , że serwer nieco zmieni się od strony wizualnej. Otuż lokacje będą dostępne tylko dla VIP'ów.Gracze będą mieli do przebycia odwzorowaną mape Kanto o wymiarach 7000x7000.Będą tam niesamowite miasta jak i questy za które będą zadowalające nagrody.Dodatkowo pracuje nad specjalnym launcherem do gry. Myślę , że pomysł się przyjme :D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

@Veezu Ty znowu z tym "otuż". Tak jak osoba wyżej - możesz zrobić swój świetny serwer bez potrzeby współpracy z lvlup, dasz rade!

Veezu
Veezu

No jakoś tak lubię pisać tak jak piszę.Właśnie potrzebuję współpracy, ponieważ m.in nie mam wystarczająco funduszy.Chciałbym aby lvlup.pro pomogli nam przynajmniej do czasu kiedy serwer się rozwinie 😦

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Bez wkładu własnego średnio widzę taką współpracę 😕 . LVL UP może Ci pomóc z serwerem, ale reklamy i administrację... musisz załatwić na własną rękę, a bez środków własnych (tak jak już wyżej pisałem) nie widzi mi się to.

Veezu
Veezu

@adminek153 Reklamy są już ogarnięte ,ogólnie załatwimy to sami.Potrzeba nam jedynie pomocy z serwerem.Razem z kolegami staramy się jak możemy.

endrjoo96
endrjoo96

Na waszym miejscu liczyłbym na zniżkęna usługi, tylko. 1/2 graczy będzie miała vipa? To ja twierdzę, że na świecie nie ma osób chorych na raka, bo nikt z moich znajomych na niego nie choruje. Jeden przypadek serwera, na którym jest akurat taki stosunek vip/nonvip, nie oznacza iż będzie u Ciebie podobny. A co z innymi serwerami o podobnej tematyce, również na modach, które miały 1 vipa na 10 graczy? Do takich się nie odwołasz?

Może to brzmieć jak pier****nie, ale drażni mnie branie przypadkowych danych, często optymistycznych, za pewnik. Ale skoro uważasz, że będziesz mieć taki profit z serwera, to mógłbyś postawić go sam (złożyć się z kolegami po kilka dych i walnąć maszynę, przecież za miesiąc się zwróci).

Sam pomysł mi się podoba, choć bakcyla łapania poksów nie złapałem. Zobaczymy, jak będzie z wykonaniem. Żeby nie było, że tylko hejtuję - trzymam kciuki za serwer, chociaż na pełne pokrycie kosztów serwera ze strony lvlup bym nie liczył.

koweq
koweq

W czym tu innowacyjność? Pixelmony jak pixelmony.

Veezu
Veezu

@adminek153 to jak będzię coś z tego , bo generalnie to juz prawie wszystko mamy przygotowane.

kacper_o
kacper_o

Nie wiem czemu spodziewacie się zaakceptowania waszego projektu... Skoro wszystko macie prawie gotowe, to czemu nic nie pokazaliście? Może jakieś screeny/filmy??? Na tą chwilę są tylko obietnice i 3 zdjęcia takiego sobie spawnu. Może podzielilibyście się z nami tym, co już udało wam się stworzyć? Jak coś @adminek153 nie może rozpatrywać próśb o współpracę, to robi właściciel sieci :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem czemu mnie oznaczasz, ja tu tylko sprzątam, żadnych ważnych decyzji dotyczących współpracy nie podejmuję. Jeśli chcesz kogoś męczyć (a to nie przynosi dobrych skutków) to męcz właściciela - @SystemZ .

Ja swoją opinię napisałem, na Twoim miejscu pokazałbym projekt z najlepszej strony, by decyzja była pozytywna :slight_smile: pozdrawiam

lobsang
lobsang

Ogółem na waszym miejscu chłopaki, jak wiele osób wyżej pisało - poprawił bym sam spawn i przygotował kilka jakiś ciekawych lokacji większych mniejszych, mogą być to pojedyncze budynki lub bardziej rozbudowane miasteczka oraz sporo przestrzeni dla poszukujących stworki. Bo co jak co ale graficzna część zazwyczaj przyciąga graczy i nie tylko, a i jest wtedy szansa ze uda wam się zdobyć współprace. Druga sprawa to przedstawcie może jakieś ss'y z rozgrywki oraz samych lokacji bo na razie to wygląda jak kot w worku i pytanie czy to w ogóle jest kot. Pomysł fajny, ale wykonanie aktualnie takie 3/10, moje zdanie jest aktualnie na - NIE.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony.