Polski Impreza Serwer - Serwer SA-MP DM

Zombie
współpraca-zamknięte
NitroFuN
NitroFuN

Nazwa projektu

Polski Impreza Serwer

Cel

Utworzenie serwera DeathMatch na platformie SA:MP (San Andreas Multiplayer - Modyfikacja MP do GTA SA)

Co udało nam się zrobić

Od kiedy zaczęliśmy pracę nad skryptem serwera w marcu do dnia dzisiejszego udało nam się napisać ponad 15000 linijek kodu bez obiektów. Zrobiliśmy już także pierwsze zabawy, areny oraz podstawowe systemy. Mamy także gotowe forum znajdujące się pod adresem http://imprezaserwer.pl działające na silniku MyBB.

Parę screenów ze skryptu serwera: 690x387

690x387

690x387

690x387

690x387

Plany

Chcemy zrobić serwer na autorskim skrypcie, który będzie przyciągał graczy. Obecnie scena SA:MP w większości została zalana serwerami, które posiadają gamemode z neta praktycznie bez żadnej edycji lub z małą edycją. Planujemy także beta testy, które odbędą się w czerwcu i będą trwały przez trzy dni. Sam start serwera planujemy na początku lipca.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Serwer obecnie tworzą pięć osób: critical - Główny programista skryptu Dyzio - Młodszy programista NitroFuN - Zajmuje się serwerem Bonn333 - Zajmuje się forum oraz serwerem TS3 UFO - Webmaster

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Już niebawem organizujemy rekrutację na moderatorów serwera, którzy będą dzielnie pilnować porządku na serwerze :)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) VPS KVM 4GB, ponieważ będziemy hostować serwer, prawdopodobnie forum i TS3.

Co mogę zaoferować w zamian Umieszczenie banneru hostingu w widocznym miejscu na forum Możliwość dodania wiadomości z reklamą hostingu co parę minut Utworzenie komendy /hosting opisującą hosting na serwerze Podpięcie SMS API pod system portfelu na serwerze

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Posiadamy parę systemów, które pisane są kompletnie od zera i staramy się w nich wykorzystać wszelkie nowości SA:MP np. aktorów. Postaram się je trochę przybliżyć.

Górnictwo Zawsze chciałeś być górnikiem? Nasz serwer to umożliwia! Pod komendą /kopalnia znajduję się kopalnia, w której gracz może wykopywać rudy przy użyciu łopaty, a następnie je sprzedać górnikowi w zamian za EXP.

401x147401x276>401x263

Praca Akurat wiele serwerów oferuje takie coś jak system pracy, my jednak postanowiliśmy go rozwinąć i nie oferujemy tylko jednej pracy, ale aż cztery! Pracodawca znajduję się w Groove Street, ale można dostać się do niego również za pomocą komendy /praca. Są dostępne takie prace jak: Dostawa towaru (Drogą naziemną, powietrzną i morską), Koszenie trawy, Zrzut paczki i Górnictwo

690x387400x263

Dyskietki Dyskietki to nic innego jak znajdźki, które są położone w całym stanie San Andreas. Gdy gracz zabierze dyskietkę to dostanie pieniądze oraz EXP.

185x147282x147

Akurat to jeszcze nie wszystko, ponieważ ciągle pracujemy nad nowymi i ciekawymi pomysłami, które zamierzamy pokazać już niebawem, a niektóre pozostaną w ukryciu aż do publicznych beta testów. :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dawno takiej świetnej prezentacji nie widziałem. Super rozpisane i dodatkowo projekt w miarę unikalny, a nie kolejny serwer minecraft easyhc czy publiczny ts3. W GTA nie grałem, przez co nie mogę ocenić w jakim stopniu satysfakcjonująca będzie rozgrywka na serwerze, lecz po prezentacji.. "grałbym". Wątek zwracania się serwera nie został tutaj poruszony, więc ja rozpocznę - w jaki sposób będzie zwracał się serwer? Napisałeś o możliwości podpięcia API sklepu SMS pod hosting,co według mnie jest ciekawą propozycją, ale lepiej zawsze podpiąć pod strony oferujące smsy z wypłami na konto, możliwość wypłacenia całości i wrzucenia jedynie tyle co na serwer do portfela w hostingu. Wracając do wątku, będą tam jakieś "VIPy" czy coś? Czy KVM 4gb Ci wystarczy? Nie wiem ile konsumuje GTA SA:MP, lecz ewentualnie na sam serwer + TS3. Forum polecałbym Ci zrobić na hostingu WWW (od 2zł), dostaniesz wtedy opcję kont email oraz inne fajne bajery, poza tym strona WWW nie będzie zależna od VPSa. Strona internetowa, a właściwie forum, wygląda świetnie. Podsumowując, 'jestem na Tak' w sprawie kwalifikacji do współpracy, lecz odpowiedz na moje powyższe pytania ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W jakim języku pisze się do tej gry? :P

NitroFuN
NitroFuN

@Timo W portfelu będzie można kupić VIPy. Możliwe, że dojdą dodatkowe opcje, ale to się zobaczy. Co do konsumpcji RAM to wszystko zależy m.in od skryptu, czy jest napisany optymalnie, aczkolwiek serwer SA:MPa nie jest jakoś zasobożerny :D

@Nieznajomy11 skrypty pisze się w języku PAWN (Może być znany graczom CS1.6 jako AMXX)

LinGruby
LinGruby Pionier

Powiem tak o ile wszelkiego rodzaju ( prezentacje ) GIER doprowadzają mnie do ... nie chcę tu przeklinać to ta prezentacja nawet mi się podoba ;-)

@NitroFuN gratulacje i powodzenia.

W skrócie jestem na TAK

Acz jak nie wszyscy wiedzą Nie Gram W Gry :-D

Toranktto
Toranktto

Chętnie zagram jak wystartuje, również jestem na tak.

anon10657637
anon10657637

Az mi sie lezka w oku zakrecila. Na tak. @NitroFuN jak Wam sie uda, to radze nie spie*dolic tej wspolpracy, jak to zrobili poprzednicy ;)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No tutaj należą się oklaski 😋 Projekt unikalny, prezentacja na 5+ :)

Jestem na tak :slight_smile:

Życzę powodzenia i sukcesów w tworzeniu serwera :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Projekcik zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Widać pozytywne nastawienie użytkownika, mile rozpisaną prezentację i to się liczy.

Trzymam kciuki :)

NitroFuN
NitroFuN

@anon10657637 zgaduję, że dawny gracz SA:MP? :slight_smile:

Postanowiłem nagrać jakiś przykładowy film z serwera i zaprezentuję wam system prac, poza spedycją lotniczą (bo nie umiem latać xD) i zrzutem paczki, ponieważ został przypadkowo odkryty błąd, który został już naprawiony :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=FfwGezezx60

kubus
kubus

Projekt jest okej, ale w sampa już nie gram. Offtop: Skrót to PiS – przypadek?

anon10657637
anon10657637

NitroFuN:

zgaduję, że dawny gracz SA:MP?

Ano, pomimo dość mojego młodego wieku, to pamiętam jak z kolegami (na Skype jeszcze) umawialiśmy się, wchodziliśmy na serwerze, zakładaliśmy gang i regularnie graliśmy. Jakoś z biegiem czasu przestałem grać, ale wspomnienia zostały 😛

NitroFuN
NitroFuN

@kubus to nie przypadek! Mamy oficjalny patronat Jarosława Kaczyńskiego! 😄 690x387

A tak serio tagiem serwera jest tag [iDM] 😉

NitroFuN
NitroFuN

Temat trochę umarł, ale wracam z aktualizacją postępu prac!

Skrypt serwera osiągnął już ponad 20 tysięcy linijek! Co dodaliśmy przez ten tydzień od ostatniego postu?

  • Ranking TOP 10 graczy w kilku kategoriach
  • Kupno broni w GUI pod komendą /bronie
  • Czat lokalny (Wiadomość do wszystkich do 50 metrów od gracza)
  • System eventów organizowanych przez administrację w tym event OX (Znany graczom Metina 2)
  • Zapisywanie i wczytywanie pozycji osobno dla gracza oraz dla admina
  • Więzienie (Wybudowane przez mappera, admin może wsadzać graczy do więzienia)
  • Walizka, figurka oraz bomba do szukania na mapie pozostawiana przez admina
  • Dodano nowe komendy dla administracji
  • Dodano nowe prace dla graczy (Na ten moment jest ich 8)
  • Dodano wspomagacze dla VIPa (Turbo, podskakiwanie, natychmiastowa zmiana koloru pojazdu etc.)
  • Dodano lasery do broni dla VIPa (Kilka kolorów)
  • Dodano dwa rodzaje UFO dla VIPa (Możliwość latania)
  • Dodano arenę /glitch, na której można zmierzyć własny czas wystrzelenia magazynku broni Desert Eagle
  • Dodano możliwość wyszukiwania oraz sprawdzania statystyk graczy po nicku, posiadanym prywatnym pojeździe lub po IP (dla dministracji)
  • Dodano kilika pomniejszych atrakcji dla graczy
  • Ukończono 7 aren dla graczy
  • Zaczęto prace nad AntyCheatem
Dyziuu
Dyziuu

No tak jak powyżej napisał NitroFun, bardzo dużo się zmieniło w naszym skrypcie. Zostało dodanych dużo atrakcji, systemów, zmodyfikowano kilka systemów, m.in. Dodam od siebie kilka screenshotów.

TextDraw w ekranie logowania zawierający informacje.

690x255

Ranking TOP10

400x267

Statystyki gracza

312x500

Dodatki dla VIPa

Komenda /CHEATS 402x297

Komedna /LASER 401x270 401x270

Potwory

Coś podobnego do pokemonów za które zdobywa się pieniądze, exp i złotówki do wydania w sklepie. Są ich kilka rodzajów i znajdują się na mapie, porozmieszczane w różnych miejsach. 275x284

Prywatne pojazdy

System który umożliwia kupienie własnego samochodu, naliczany jest przebieg, możliwość tuningowania i wiele więcej. 423x270514x459

Dodanie nowych prac

401x271

Statki UFO

Są one dodatkiem dla VIPa. 690x347

Sklep

Możliwość zakupu VIPa i punktów doświadczenia. 400x272

DoreK
DoreK α-tester v3

Skrypt przypomina mi Polski Mega Serwer autorstwa Rimmer (ale go zamknął ;v), głównie kopanie surowców. Ogółem jestem na tak, liczę na to że administracja będzie porządna a nie to, co było na ibiza serwer (sprzedawanie admina za hajs, patologia wsrod administracji jak i graczy). PS: tak, grałem w sampa

UFO
UFO

Jak widać, prace nad GM idą pełną parą. O Forum również można tak napisać. Aktualnie trwają prace nad nowym stylem Forum (60%). Poniżej przedstawiam cztery, premierowe screenshot'y z nowego stylu.

690x291

690x332

690x332

690x333

Gdy styl zostanie dokończony - udostępnimy go naszym Użytkownikom na Forum.

Marcoral
Marcoral Pionier

Na miejscu właściciela hostingu nie zastanawiałbym się dłużej - projekt unikalny (z projektem SA:MP bynajmniej nikt się nie zgłosił), aktywnie rozwijany przez ludzi z humorem i właściwym podejściem do sprawy, jak i niskimi wymaganiami. Uważam, że zaiste wielkim grzechem byłoby nie dać im szansy :)

luxDev
luxDev Pionier

Również mogę napisać że mój głos jest na tak, projekt jest unikalny a przede wszystkim tworzony od zera, widać że Administracja się stara żeby coś z tego było, kontakt z Autorem tematu też jest na dobrym poziomie, oby tak dalej :)

koweq
koweq

Także jestem na tak!

critical
critical

Witajcie! Temat zaczął już powoli umierać, więc postanowiłem poinformować o kolejnych nowościach wprowadzonych na serwer.

Przedmioty Dodano /itemshop, gdzie można nabyć kilka przedmiotów do naszego ekwipunku za odpowiednią ilość EXP.

316x267

Wprowadzono kartę kolekcjonerską, z której można zdobyć ciekawe nagrody. Da się ją zdobyć z ItemParków, które również ukończyliśmy.

301x134

395x353

Wprowadzono również sadzenie roślin. Za pomocą nasion możemy posadzić swoją plantację, z której po około 10 minutach otrzymamy coś fajnego. :slight_smile:

209x327 690x19

Napady Wprowadziliśmy możliwość napadów na kilka budynków w San Andreas. Napady polegają na utrzymaniu się w pobliżu punktu przez 3 minuty. Jeżeli przeżyjemy do tego czasu oraz będziemy znajdować się przy budynku, otrzymamy stosowną nagrodę. Musimy uważać, by nikt nas nie zabił. Myślę, że wzbudzi to zainteresowanie wśród graczy, którzy będą chcieli za wszelką cenę nie dopuścić do udanego napadu innego gracza.

690x380

Wprowadzono również kilka mniejszych zmian. Oczekujcie więcej informacji wkrótce!

DoreK
DoreK α-tester v3

@SystemZ jeżeli odrzucisz ten projekt, to zacznę wątpić w ludzkość :Kappa: Ten serwer zapowiada się świetnie i bardzo oryginalnie.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wymagają jedynie KVM 4gb, brałbym ich od razu :D

LinGruby
LinGruby Pionier

cholera miałbym trochę siopy wolnej sam bym za sponsorował im KVM, a potem liczył zyski ;-)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zaakceptowany :slight_smile: Napisałem już PM, czekamy na odpowiedź autora.

luxDev
luxDev Pionier

Gratuluję @NitroFuN . Od dawna było widać że będzie zaakceptowane :D

critical
critical

W imieniu całego zarządu dziękuję za ciepłe przyjęcie projektu. Od razu weźmiemy się do pracy. :slight_smile:

koweq
koweq

Gratulacje! :>

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Gratulacje, powodzenia :)

NitroFuN
NitroFuN

@SystemZ odpowiedź wysłana :slight_smile:

Dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie projektu 😃 Mamy nadzieje, że będzie to bardzo owocna współpraca :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie gram w takie gry, ale chęć do pisania takich ilości kodu - to mi się podoba 😄

DoreK
DoreK α-tester v3

Według mnie, powinniście zmienić ekonomię i za samochód, dom itp płacilibyśmy kasą a nie expem.

critical
critical

Pomyślimy pod koniec prac nad serwerem.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, ustalenia done. Teraz czekamy na wyniki :slight_smile:

NitroFuN
NitroFuN

Temat jak zawsze ucichł, więc wracam z nowościami 😃

Serwery SAMP/TS3 zostały pomyślnie uruchomione na VPSie. Dodatkowo zainstalowaliśmy forum Discourse w celach testowych i myślimy nad przejściem na ten silnik, nawet zaczęliśmy pracę nad stylem dla Discourse (Dokładniej to edycja) :slight_smile: Czy się silnik przyjmie? To się zobaczy 😛

Screen z zarysu stylu: 690x334

Jeżeli migracja na Discourse się uda, to będziemy pierwszym serwerem SAMP w Polsce (i może nawet na świecie), które posiada ten skrypt :D

DoreK
DoreK α-tester v3

Osobiście wolę MyBB/IPB4 od Discourse.

Dyziuu
Dyziuu

@SystemZ Jest możliwość zwiększenie zasobów do 5GB ram ? bo aktualnie Discourse zużywa dużo zasobów pamięci ram, potrafi zcrashować serwer od sampa z powodu braku ramu, już drugi raz nam tak zrobił. Jeżeli nie to zrezygnujemy z Discoursa i zostaniemy na MyBB.

LinGruby
LinGruby Pionier

To polecam zainteresować się FluxBB https://fluxbb.org/ i na pewno mniej zasobów będzie zżerać ;-)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zerknij też na Flarum, całkiem fajne forum. Co prawda beta, ale fajne D:

koweq
koweq

Jeśli chodzi o fora to również polecam Flarum, dużo ładniejsze niż fluxbb :>

DoreK
DoreK α-tester v3

A może SMF (Simple Machines Forum)? Gdy z tego forum korzystałem byłem mega zadowolony. Optymalny i prosty skrypt. smf.pl

NitroFuN
NitroFuN

No cóż, zmiana silnika okazała się jednak strzałem w kolano i pozostajemy na dobrze znanym przez nas MyBB :slight_smile:

Na naszym forum ukazało się parę screenów z obecnego stanu skryptu gry https://imprezaserwer.pl/forum/showthread.php?tid=87

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ja bym ten komunikat "Istniejemy dzięki lvlup.pro - itd." zmienił na "Działamy dzięki lvlup.pro - itd." - ładniej to wygląda ;)

anon10657637
anon10657637

@NitroFuN jak tam projekt? Zmalau? Urus?

critical
critical

Serwer jest cały czas rozwijany, lecz niestety z powodu mojej walki z ocenami w szkole idzie to wolniej. Skrypt serwera jest prawie skończony, więcej informacji pojawi się już niebawem.

NitroFuN
NitroFuN

Tak jak napisał @critical serwer wciąż rozwijamy jednak w powolnym tempie z powodu ocen, a skrypt już nadaje się do normalnej gry 😃 Pozostało wprowadzenie drobnych poprawek, przetestowanie skryptu od 0 i można startować :slight_smile:

UFO
UFO

Dziękujemy za pozytywne komentarze.

Jako Technik Forum IDM postanowiłem w końcu napisać coś o Forum, ponieważ aktualnie jest mowa tylko o GM i serwerze ;)

Poniżej przedstawiam Wam trzy screeny z aktualnego stylu na Forum (prace nad stylem dobiegają końca - aktualny stan prac można sprawdzić w tym temacie -> https://imprezaserwer.pl/forum/showthread.php?tid=88 )

Chcesz zobaczyć więcej? Wbij na Forum i "zwiedzaj styl" :D

https://imprezaserwer.pl/forum/index.php

Marcoral
Marcoral Pionier

To logo lvlupa zrobiłbym chyba nieruchome

DoreK
DoreK α-tester v3

Również jestem za "usztywnieniem" tego logo.

anon10657637
anon10657637

Ale za brak responsywności to powinni wieszać.

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie ;) /edit: moment, moment - przecież podobno jest mobilna wersja :>

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

te particlesy przy nickach straszne, jak scrolluje strone to az mi przycina xD

UFO
UFO

Przecież już od wczoraj jest nieruchome...

UFO
UFO

Responsywność nie jest jeszcze dokończona...

koweq
koweq

jak najbardziej się rusza...

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ctrl + F5 dałeś?

koweq
koweq

nie mam F5 :/.

UFO
UFO

Właśnie zostały usunięte. Teraz powinno śmigać jak ta lala ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Od razu lepiej :>

NitroFuN
NitroFuN

Od początku następnego tygodnia polecamy obserwować serwer w kliencie SA:MPa! Zamierzamy otworzyć otwarte beta testy, dzięki którym chcemy wyłapać chociaż parę błędów przeszkadzających w grze :slight_smile: Zachęcam do obserwowania serwera 😛

NitroFuN
NitroFuN

Mała aktualizacja: Postanowiliśmy już dzisiaj otworzyć beta testy! Wyłapane zostało parę bugów, które postaramy się jak najszybciej naprawić

Zachęcam do wejścia na serwer :slight_smile: 91.121.50.130:7777

DoreK
DoreK α-tester v3

Według mnie wymóg posiadania minimum 9 znaków w haśle to zło, proszę o zmianę tego.

endrjoo96
endrjoo96

Zwiekszone bezpieczenstwo to zlo? Jak masz za krotkie haslo, to wpisz je 2 razy albo dopisz date urodzin kota, cokolwiek :v

DoreK
DoreK α-tester v3

Moje hasło ma 8 znaków, losowe litery i znaki które do złamania i tak nie jest łatwe ;) Dopisałem po prostu jedną liczbę ;P

NitroFuN
NitroFuN

Prezentujemy nasz oficjalny panel gracza! Znajduje się on pod adresem https://idm.imprezaserwer.pl

Posiada on informacje o statystykach gracza, banach na serwerze oraz mapę serwera

690x327

690x327

690x327

690x327

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Super wygląda, sam robiłeś od zera? Bardzo fajny :D

NitroFuN
NitroFuN

Panel robił technik forum Zapsta w oparciu o bootstrapowy szablon AdminLTE https://github.com/almasaeed2010/AdminLTE, a mapa została stworzona przy użyciu SanMap http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=504181 :)

anon10657637
anon10657637

A gdzie stopka o użyciu AdminLTE? To, że ten panel jest na licencji MIT, nie oznacza, że można bez żadnej informacji podkradać jego elementy.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zastąpiona trochę mało odopowiednim tekstem D:

330x32

Ja mam tak. Myślę, że aż tak dopracowanego theme panelu admina (i nie tylko) nie znajdę jeszcze przez długi czas, więc trzeba chociaż trochę się odpłacić 😃

327x81

Zapsta
Zapsta

Autor zezwala na modyfikację stopki, więc licencja nie jest łamana.

There is no need to keep the footer copyright. The MIT license explicitly states that only the source code copyright must be preserved. In this case, the CSS and JS files, which contain license headers, are the aforementioned source code files. Therefore, an attribution such as "designed by Almsaeed Studio" in the footer is appreciated but not required.

Źródło: https://github.com/almasaeed2010/AdminLTE/issues/1077

Jednakże, jak wspomniał @Nieznajomy11, powinniśmy odwdzięczyć się autorowi za jego pracę dodając zapis w stopce i to zrobimy 😃.

critical
critical

Startujemy 3 lipca o godzinie 19:00! Zapraszamy. :slight_smile: http://gtao.pl/%3Cfont-color33ccff%3Edm%3C-font%3E-polski-impreza-serwer-vt112601.htm

UFO
UFO

Prace nad naszym Forum zostały zakończone. Zapraszamy więc na naszą stronę oraz do rejestracji, jeśli nie posiadacie jeszcze konta.

Chciałbym podziękować naszemu drugiemu Technikowi - Bonn333 - za pomoc przy pracach nad Forum, bez Niego nie było by obecnych efektów.

Mamy dla Was małą niespodziankę,a mianowicie Critical napisał pokrótce historię powstawania projektu IDM. Temat możecie znaleźć tutaj.

anon10657637
anon10657637

UFO:

Responsywność nie jest jeszcze dokończona...

To gdzie ona jest na nowym forum?

UFO
UFO

Nie widać jej? Wyślesz screenshota z telefonu? Jaką używasz przeglądarkę?

Czcionka na Chromie została naprawiona, czionka w postach również. Widać godzinę napisania posta oraz statystyki autora postu pod avatarem. Czegoś brakuje?

NitroFuN
NitroFuN

Serwer startuje już jutro o godzinie 19! Zapraszamy na start :slight_smile:

IP: 91.121.50.130:7777 lub idm.imprezaserwer.pl

DoreK
DoreK α-tester v3

U mnie też żadnej responsywności, Edge Windows 10 Mobile.

anon10657637
anon10657637

281x500

Chrome, najnowszy.

UFO
UFO

Już nad tym pracuję.

P.S. Nie wiem czy tutaj już to pisałem,ale jeszcze nigdy nie miałem okazji pracować nad responsywnością (teraz sam nad tym siędzę i próbuję się czegoś nauczyć), więc na dniach myślę,że spróbuję coś ogarnąć.

DoreK
DoreK α-tester v3

U mnie dokładnie to samo, po zjechaniu na dół boczne belki są takiej samej szerokości jak kategorie forum :V

NitroFuN
NitroFuN

Jesteśmy już po starcie, od godziny 19 do godziny, w której piszę ten post (00:20) zaobserwowaliśmy 835 wejść, dodatkowo udało nam się dobić rekordu 48 graczy na serwerze i przez dłuższy czas serwer utrzymywał się w granicach 20-30 graczy, co jest nawet ładnym wynikiem :slight_smile:

Mała statystyka

Oczywiście w przyszłości zamierzamy przekroczyć ten próg 48 graczy 😃

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

(odkop) I jak projekt? Bo forum nie działa, w lipcu ostatnie nowinki - śmierć naturalna?

DoreK
DoreK α-tester v3

Serwer upadł, mam kontakt z nitrofunem :> Aktualnie critical pracował nad serwerem RP pod samp 0.3.8, ale pan odpowiedzialny za sampa wycofał tą wersję XD

Infinity
Infinity

DoreK:

Serwer upadł, mam kontakt z nitrofunem :> Aktualnie critical pracował nad serwerem RP pod samp 0.3.8, ale pan odpowiedzialny za sampa wycofał tą wersję XD

Nie jest wycofana, tylko została oznaczona jako 0.3.7-DL, inna nazwa, to samo robi. Tylko nawiązując do tematu 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Brak aktywności więc zamykam.