Polskie maszyny dedykowane

Pytania i problemy
JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś poleci polski hosting maszyn dedykowanych. Aktualnie przebywam na hetzner, a jak wiemy to głównie niemiecki/fiński hosting. Zależy mi na jak najniższym pingu, dlatego poszukuje jakiś sensowny hosting cena/jakości. Oczywiście ktoś poleci ovh, ale chyba nie trzeba się oszukiwać że ovh w polsce ma kosmiczne ceny, jakbyśmy chcieli porównać do hetzner czy nawet do naszego lvlup (oczywiście tutaj mamy vps a na ovh/hetzner dedytki) to różnice cen są ogromne. Dzięki za polecenia, miłego dzionka c:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Więc "niski ping", ale do jakich zastosowań te serwery? To ma ogromne znaczenie przy wyborze dostawcy.

JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

To wszystko zależy od ofert jakie by miał dany hosting. Obecnie posiadam maszynę z amd 7 3700X, 64gb ramu oraz 2tb pamięci. Lecz jeśli by była oferta na podobną maszynę tylko z mniejszą lub większą ilością pamięci ram to też bym myślał o takim wyborze. Wszystko jest zależne od ofert hostingu xd Tak jak zapytałem na początku "czy ktoś poleci polski hosting maszyn dedykowanych.".

FairGames
FairGames
JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

takiego hostingu akurat szukałem, dziękuję bardzo 😄

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.