Polskie znaki mają inną czcionkę niż reszta na WP10 z Edge

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
DoreK
DoreK α-tester v3

Ten błąd dotyczy tylko wersji mobilnej, korzystam z Edge (WP10).

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

U mnie wszystko w porządku z polskimi znakami. Android 6.0.1, Xiaomi Redmi note 3 pro

koweq
koweq

Z tego co wiem to Edge nie jest obsługiwany, @SystemZ popraw mnie jeśli się mylę.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

SystemZ:

Z przeglądarek są wspierane tylko Chrome i Firefox, tak też mówi regulamin usługi lvlup.pro.Wspieranie explorer'a to generalnie strata czasu, patrząc na tegoroczne statystyki strony i panelu używa go tylko 1% osób. To już Edge ma 3% ale on raczej nie ma problemu z kompatybilnością.

Tak czy inaczej może to jakaś pierdółka która jest łatwa do usunięcia (hehe, wątpię) jakbyś miał okazję zapodać loga czy screena z konsoli JS to byłbym wdzięczny.

koweq
koweq

aaa czyli edge nie ma problemów... To może wersja mobilna ma problemy?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DoreK czy inne strony w sieci też mają z tym problem przy tej konfiguracji WP 10 z Edge? Generalnie czcionka Roboto jest ładowana z Google Fonts więc nie wiem czy mogę tu coś poprawić.

DoreK
DoreK α-tester v3

Moja korzysta korzysta z Roboto Condensed i wszystko działa jak powinno, też ładowana z googla, też sprawdzałem na Windows 10 Mobile.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, możesz przywoływać linię z head'a którą ładujesz czcionkę?

DoreK
DoreK α-tester v3
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DoreK mógłbyś zerknąć czy nadal tak jest? Może akurat spore aktualizacje frameworka od wyglądu coś tu zmieniły.

DoreK
DoreK α-tester v3

Jasne że zmieniły, jest teraz ok :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Super :slight_smile: Zamykam i dodaję +1 dla @DoreK