Pomoc pomiędzy v2 i v3 nie działa poprawnie

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
Pantoflarz
Pantoflarz

Opis sytuacji -

Już drugi ticket który stworzyłem, przez panel v3 był oznaczony jako "TODO" ze strony klienta. Jednakże Pan Michał nie wykrywał tego ze swojej strony, gdyż system nie informował go o tym że ticket jest otwarty i czekam.

Zdaje się, że jest to stricte problem z panelem v3 - gdyż z moich poprzednich testów wynikało, że z panelu v2 wszystko działa poprawnie. Skąd wiem? Zrobiłem mini test o którym nie informowałem Pana Michała, ale w tym samym momencie doszliśmy do tych samych wniosków.

Nie mam żadnych screenów, Pan Michał raczej wie o co chodzi więc raczej nie będe sie dalej rozpisywał.

Pozdrawiam

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To tickety w v3 działają już poprawnie?

Pantoflarz
Pantoflarz

Nie. v2 działa git, v3 ma jakiś problem.

"Zdaje się, że jest to stricte problem z panelem v3"

XD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jest to kwestia po stronie backendu v3. Dodawanie wiadomości działa lecz nie oznacza samego ticketa jako wymagającego odpowiedzi przez obsługę. Fix jest prosty i już obmyślany, powinien pojawić się za kilka dni.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jeden z kolejnych klientów niestety w ostatnich dniach został bez odpowiedzi przez ten bug więc zdecydowałem się załatać go od ręki tak aby takie sytuacje już nie miały miejsca. Wybaczcie że trwało to tak długo.

Błąd jest już załatany, można śmiało odpowiadać w panelu v3. Jeśli będziecie mieli okazję, odpowiedzcie na ticket poprzez panel v3, jeśli odpowiedź nastąpi w terminie, oznacza to że wszystko gra.

@Pantoflarz otrzymuje +1 do oznaki. Ma więc 4/10 wymaganych dla https://forum.lvlup.pro/badges/103/debugger-junior

DoreK
DoreK α-tester v3

@SystemZ wydaje mi się że odkryłem ich znacznie więcej podczas gdy panel był alpha i nie mam czegoś takiego :thinking: Spróbuję znaleźć temat dot. alphy :V

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DoreK Dla alfy jest tylko jedna odznaka https://forum.lvlup.pro/badges/101/tester-v3
Masz ją więc od mojej strony wygląda okej :slight_smile:

Jakiś czas temu zostało potwierdzone że bug jest załatany więc zamykam wątek.