Pomocy

Zombie
www, directadmin
Magnes
Magnes

Witam mam problem kupiłem dziś od lvlup.pro serwer www standart i mam te informacje i jak kupywałem to miałem dać domenę to dałem magnes.pl a jest taka strona juz i jak jestem w directADMIN czy jakos to to nwm co zrobic zmienic to czy co zeby otwierała się strona i zeby mozna było zainstalowac mybb jestem z tego słaby i prosze o szybka pomoc!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Kupiłeś ofertę HOSTINGU WWW, czy wykupiłeś DOMENĘ? To są dwie różne rzeczy, z tego co czytam to chyba ich nie rozróżniasz. Korzystając z HOSTINGU WWW, a nie mając domeny (czyli cośtam.pl) jak sobie dasz twojajakaśnazwa.pl to nie zadziała, musisz kupić DOMENĘ. Jeśli masz sam HOSTING WWW w lvlup, to możesz wybrać sobie darmową SUBDOMENĘ i wpisać ją w DirectAdmin, wtedy nazwa będzie brzmiała cośtam.hostmc.pl - i takie coś wpisujesz na DirectAdmin. Jeśli wybierzesz np. magnes.hostmc.pl to wpisz w DirectAdmin magnes.hostmc.pl i łącz się wtedy przez magnes.hostmc.pl :)

Magnes
Magnes

Hosting WWW mam ustawiona domene "magnes.hostmc.pl" a subdomenę zadna i jak wbija to mi wyskakuje takie cos : https://zapodaj.net/0e4d40717f80f.png.html

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli korzystasz z hostmc, to jest to subdomena a nie domena.

EDIT: Z tego co widzę, to po wejściu na magnes.hostmc.pl jest domyślna zawartość strony, więc działa. Jak potrzebujesz mybb to użyj instalatora.

Magnes
Magnes

dobra juz naprawiłem dzięki za pomoc