Pomysły Na Pluginy dla Was :)

Off topic
minecraft, pluginy, bukkit
luxDev
luxDev Pionier

Witajcie, jest to temat poświęcony podawaniu pomysłów, na pluginy dla Was, pluginy mogą być pisane przeze mnie, bądź kogoś innego, po napisaniu pluginu z pomysłu użytkownika, należy go udostepnić z linkiem do pobrania na forum :)

Liczę na Pomysły! :D

(09.05.2016) Aktualnie ja jestem zajęty, piszę SmsShop https://github.com/lvlup-pro/mc-sklep/

Zwarty i gotowy!

Kukubaczek
Kukubaczek

Sektory z gildiami, toolsami, chatem.

A tak na serio to nie wiem.

PS: Jak będziecie pisać publiczne pluginy to piszcie na 1.9, moze takim sposobem spróbujemy zmusić twórców serwerow i graczy do przejścia na najnowszą wersje minecrafta.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Na obecną chwilę potrzebuję prostego pluginu który byłby podobny do http://mcjsonapi.com/ ale mniejszy, szybszy oraz z prostym logowaniem jednym długim kluczem. Musiałby podawać w formacie json na interfejsie webowym:

  • graczy
  • TPSy
  • informacje o RAM
  • ewentualnie jakieś pierdółki których implementacja nie trwałaby za długo. Sądzę że przyda się to nie tylko mnie :slight_smile:
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

3 posts were split to a new topic: Minimalna ilość znaków w poście

Maaati
Maaati

Też tak sadze @SystemZ nie tylko tobie :) Pozatym jak zainstalowałem ostatni JsonAPI to strasznie krzaczyl na 1.8.8 i powodował spadek tpsów... ewentualnie jak się chce komuś bawić to chętnie przyjmę RCONa który bedzie słał parametry takie jak Michał napisał powyżej + obsluga bungee

luxDev
luxDev Pionier

@refresh

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Dałoby radę zrobić coś takiego, by jakaś rzecz mogła służyć za "kijek wodny" tyle że np. do gliny, węgla, żelaza albo złota? Ja wiem, jest X-ray, ale widzenie przez wszystko jest nudne i nie ma żadnej przygody z tego. Odechciewa mi się grać jak akurat szukam gliny albo żelaza i potem ryję pół mapy żeby znaleźć to co potrzebuję (a jak znajdę to już nie pamiętam do czego mi to było). Takie coś w ogóle ma rację bytu czy zbyt podchodzi pod cziterstwo?

luxDev
luxDev Pionier

Jak ma to działać?

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Coś w stylu że patyk drga jak się jest bliżej albo pokazuje się info na czacie, jak w takich starych filmach gdy chodzili i szukali żyły wodnej.

luxDev
luxDev Pionier

Ja na początku myślałem że może po prostu jeśli gracz będzie miał wędkę taka i taką bedzie go po prostu kierowało na Glinę (Będzie patrzał na nią)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Też git pomysł :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

@Aylin mogę napisać takie coś z GUI wpisujesz /wedka, otwiera Ci się menu na co ma Cię kierować, i tak też będzie.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Byłoby fajnie, może nawet skuszę się dzięki temu na dłuższą chwilę pogrania :)

luxDev
luxDev Pionier

@refresh.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nadal fajnie byłoby mieć mini-jsonapi :D

anon82750602
anon82750602

Mi akurat bedzie potrzebne wiec napisze ;)

AroVape
AroVape

A mógłbyś napisać jakiś plugin mcpe czyli na minecraft na telefon? Bo ludzie z mcpe też często hostują na lvlup

Patbox
Patbox

grafme_com_FE99A774|316x60