Ponowna wysyłka maila weryfikacyjnego

W toku
panel-lvlup-pro
kuba6850
kuba6850

Witam, chce zalozyc konto na stronie glownej waszego hostingu jednak nie przychodzi mi e-mail do weryfikacji konta. Robilem nawet wyslij ponownie i nic a na forum wszystko zrobilem bez problemu. (w spamie tez sprawdzalem i nic nie ma)

koweq
koweq

jaki email? GMail? Inny?

kuba6850
kuba6850

E-mail mam taki sam jak tu, czy mam go podac?

koweq
koweq

chodzi o to czy np. gmail czy inny? Osobiście polecam Gmaila.

kuba6850
kuba6850

mam w o2.pl

koweq
koweq

spróbuj założyć konto na GMailu i z niego założyć konto gdyż jest to mail najbardziej przyjazny e-mailom tego typu ;)

kuba6850
kuba6850

Ok, zaraz to zrobie

kuba6850
kuba6850

Zrobilem gmaila, e-mail przyszedl.

Mozna zamknac

luxDev
luxDev Pionier

Ja mam na o2 konto w lvlup.pro i nie ma problemu, na pewno masz gdzieś tą wiadomość :)

koweq
koweq

Ale już mu zadziałało więc nawet jeśli ma to drugiego konta raczej niewarto zakładać ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Działać powinno, bo z jakiej racji by nie miało? Też jestem zdania, że ta wiadomość gdzieś jest. Zawsze lepiej mieć wszystkie konta na jednym e-mailu, bo w tedy masz porządek ;) .

Krzychu102
Krzychu102

Ja tez mam w gmail i o2 na gmailu pojawia sie od razu.Natomiast na o2 trzeba poszukać w wyszukiwarce napewno jest 😉

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@Krzychu102 uspokój się troszeczkę z tymi odkopami wątków... Ten problem powinien być już rozwiązany...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na sposób działania email, czasami jest tak że maile pomiędzy danymi dostawcami nie przychodzą lub przychodzą z opóźnieniem.

Sądzę że warto byłoby wprowadzić funkcję gdzie obok rejestracji da wyklikać wysłanie wiadomości weryfikacyjnej jeszcze raz. Użycie tej funkcji alarmowałoby naszą obsługę że coś może być nie tak oraz z jakimi dostawcami ma to miejsce.