Popup z błędem na konsoli VPS po utracie sesji

Rozwiązane
odrzucone
JanekJaran
JanekJaran

W momencie w, który za hibernuje moje urządzenie, a następnie od hibernuję, wejdę w przeglądarkę widzę takie coś. Błędy pojawiają się cały czas w sposób równy co około sekundę. Po odświeżeniu strony wszystko działa poprawnie. 414x333

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To juz stara wersja panelu i raczej sa naprawiane tylko krytyczne bledy. To akurat jest pikus :slight_smile: Czekamy na v3 :P

JanekJaran
JanekJaran

Wiem, jednak zgłosiłem błąd, żeby SystemZ ewentualnie uwzględnił to upgredując do v3.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Raczej caly panel bedzie przebudowany.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Na zrzucie jest widoczna sytuacja gdy zostaniesz wylogowany a panel nie może zaktualizować danych o VPS. Jest to błąd chociaż moim zdaniem niezbyt dotkliwy. Ze względu na to że panel v2 będzie wycofywany to nie będzie to naprawione. W v3 w tej sytuacji jest już przekierowanie na stronę logowania.

JanekJaran
JanekJaran

Też ten fakt zauważyłem. Z ciekawości chciałby się zapytać czy w wersji v3 w przypadku zmiany adresu IP, zostaniemy wylogowani automatycznie? Oraz czy dodasz może zabezpieczenie przez 2fa?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie będzie wylogowywać przy zmianie IP, "sesja" nie będzie przypisana do adresu IP. Dwustopniowe uwierzytelnianie będzie lecz raczej w końcowym etapie wycofywania v2.

JanekJaran
JanekJaran

Przypisywanie adresu IP sesji jest dość ważną dla mnie rzeczą, ponieważ sam się już spotkałem z "pożyczaniem" ode mnie moich danych z przeglądarki z czasu kiedy byłem zalogowany, co pomijała 2fa, oraz w niektórych przypadkach nawet auto logowało.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To nie uzywaj Windowsa z wirusami, nie wchodz na strony dla osob pelnoletnich, nie klikaj w banery "chcesz zarobic X zlotych w 10 minut", nie pobieraj crackow z syfiastych stron. No ogolnie lepiej nie pobieraj, ale to juz nie moja sprawa. Powinno pomoc 😕

zawsze pomocny :D

JanekJaran
JanekJaran

Umiem korzystać z internetu.... To był atak na mnie i tylko na mnie, a dokładniej na mojego discorda. Steama i gmila obroniło 2fa.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

JanekJaran:

To był atak na mnie i tylko na mnie, a dokładniej na mojego discorda

To musiales komus podpasc, a skoro mu sie udalo i mowisz, ze steama i gmaila "obronilo 2fa" miales to samo haslo. :v

Ps. nie rozumiem ataku na discorda, czy to serwer, czy to konto. Jak konto to w jaki niby sposob atak 😄

JanekJaran
JanekJaran

Fizyczne "pożyczenie" moich plików omijając zabezpieczenie windowsa zmieniając hasło z poziomu linuxa. Jak chcesz dalej o tym rozmawiać to utworzę nowy wątek.