[Poradnik] SinusBot Unlimited - Nielimitowana liczba instancji

Zombie
vps, ts3, sinusbot
zxjn
zxjn
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[quote]WGRYWAMY CRACA[/quote] 😄

A wersja poradnika w formie filmu jest strasznie długa jak na treści które przekazuje. Nie wszyscy lubią oglądać proces instalacji programów oraz aktualizacji.

I jeszcze jedna sprawa: [code]screen -S bot xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac apt-get install screen[/code] Najpierw uruchamiamy bota używając screena, a potem go dopiero instalujemy :D?

zxjn
zxjn

@Nieznajomy11 jak byś oglądał całe to byś wiedział, że powiedziałem coś w stylu "jeśli wam nie będzie działać komenda na odpalenie, musicie zainstalować screen"

Ale w sumie to tez fakt że mało komu chce się to oglądać lecz próbowałem jeszcze mniej-więcej zaprezentować jak to wszystko wygląda.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co zauważyłem dzwięku w filmie nie ma, więc nie wiem gdzie mogłeś to "powiedzieć". Co do komendy, nigdy nie zaszkodzi jej wykonać przed uruchamianiem bota.

zxjn
zxjn

Jak to nie ma dźwięku XD

krzukosz
krzukosz

@zxjn jest z tobą jakiś kontakt email?

idailygaming
idailygaming

Nie działa mi to a robię wszystko zgodnie z filmem.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Co dokładnie nie działa? Wyskakuje jakiś błąd? Możesz to opisać?

idailygaming
idailygaming

Chodzi mi że unlimited wczytuje mi tylko 2 standardowe instancje :(

idailygaming
idailygaming

Nie wchodzi mi standardowe hasło.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Przy nowszych wersjach hasło generuje się samo, jest widoczne w konsoli podczas pierwszego odpalenia. Skoro masz nowszą wersję, to źle wgrałeś bota. Odpalasz go za pomocą ts3bot czy sinusbot?