Poradniki Smite-Pytanie

Pytania i problemy
TheDesmond
TheDesmond

Zastanawiam się czy jest tutaj wiele osób, które zaczynają swoją przygodę ze Smite, lub doświadczone osoby które mimo wszystko chcą się dowiedzieć więcej lub ewentualnie pomogą w douczaniu nowych graczy, zmniejszając tym samym ilość raków na serwerach 😉 Prosiłbym o odpowiedzi szczegółowe z ewentualnym określeniem czego dokładniej wam potrzeba, jakich informacjii.

Zapraszam także do wspólnej gry, mój nick w grze to TheDesmondppl, a teamspeak na którym można mnie znaleźć to lvlup.pro 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie grałem nigdy w Smite, sądzę że zanim zrobisz poradnik warto byłoby przestawić co tą grę wyróżnia od innych i dlaczego warto w nią zagrać, jak znajdzie się trochę chętnych wtedy jakiś poradnik na start gry byłby dobry :slight_smile:

TheDesmond
TheDesmond

Generalnie gra ta (na tle innych MOBA) wyróżnia się tym, że jest z widoku trzeciej osoby i są w niej prawdziwi bogowie z różnych panteonów. Smite ma tą przewagę, że nie jest aż tak liniowy i każdy znajdzie coś czego poszukuje. Jest tam wiele trybów takich jak: Normalne: -Joust (3v3) - Jedna linia, mała dżungla -Arena (5v5) - Brak linii, okrągła mapa zawierająca małą dżunglę ( po lewej i po prawej stronie są po 3 obozy kolejną z maną, dmg i szybkością ataku) -Conquest/Podbój (5v5) - duża mapa, 3 linie, duża dżungla zawierająca wiele obozów z bonusami i obozy xp. -Clash (5v5)- tryb bardzo podobny do podboju z taką różnicą, że tu są 2 linie. -Assault (5v5) - losowi bogowie, jedna linia, brak możliwości cofania do bazy, żadnej dżungli. -Siege/oblężenie (4v4)- 2 linie z obozami, po środku jest "sługus oblężniczy" który pomaga niszczyć kolejne wierzyczki. -MOTD (tryb dnia) - jest to tryb stworzony z innych, (np: -Mapa: Conquest, CDR: 80% i nieskończona mana -Mapa: Joust, 2v2 ITP. ) Rankingowe: -Podbój -Joust -Duel (1v1)

Obecnie jest 73 bogów o ile się nie mylę i tu zaznaczę ponownie- są to prawdziwi bogowie,a także podana jest ich prawdziwa mitologia i opis postaci.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sądzę że dobrym pomysłem byłoby utworzyć temat na ten... temat i tam zrobić dłuższego posta, najlepiej ze screenami czy obrazkami z gry co by przyciągnąć oko i pokazać jak to wygląda.

karolek1
karolek1

popieram :)

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.