Poszukuje Administracji

Off topic
minecraft
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam ! Poszukuję parę osób do pomocy w zarzadzaniu serwerami TS3, Minecraft i tworzeniem strony internetowej. Zależy mi na osobach które mają już jakieś doświadczenie co do wymienionych wyżej rzeczy. Osoby chętne do współpracy proszę o napisanie pod tym tematem odpowiedzi z doświadczeniem jakie posiadają.

luxDev
luxDev Pionier

Zależy co tworzysz jak kolejne megadrop, survival + frakcje, to słabo... Zależy też na jakim hostingu, czy też na Dedyku. Przydałaby się fajna reklama, bo serwer trzeba utrzymać. Jeśli masz ciekawy pomysł zgłosiłbym się na Programistę java Siedzę w tym od 2013 Roku. Napisałem między innymi gildie,toolsy,rzucane tnt, logowanie, wiele innych ciekawych projektów.

WoZZowskY
WoZZowskY

Wszystkie z wypisanych przeze mnie usług są postawione na serwerze VPS na hostingu LVLUP.PRO. A co do serwera MC chodzi mi o coś typu "Kwadratowa masakra" gdzie wszyscy znajomi mogą się rozerwać. Zapraszał bym również malych i średnich YouTuberow by na tym serwerze mogli rozwijać swoje kanały a zarazem reklamować hosting LVLUP.PRO ponieważ twierdze iż jest to najlepszy hosting na polskim rynku. I w cale się nie podlizuje tylko taka jest prawda ! Gdzie znajdziecie VPS 4GB ram za 20 ZŁ ! Pozdrawiam

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Może trochę odbiegnę od tematu, ale muszę Cie doinformować: Faktycznie, oferta VPS od LVL UP jest dobra, natomiast oferta o której tutaj mowa [OpenVZ] średnio nadaje się do hostingu minecraft, gdyż są to zasoby współdzielone, czyli możemy mieć takiego pecha, ze trafimy na Zenka, który bedzie generował większe zapotrzebowanie na procesor (...).

Jeśli jeszcze mozesz zmieniać, zmień na KVM: https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/

Wracając do wątku, możesz skontaktować się ze mną w sprawie strony WWW/TS3 bo tym zajmować się lubie najbardziej, PW na forum lub po przez obecny e-mail: extrablockserv@gmail.com

Pozdrawiam :)

Fallen
Fallen Pionier

@WoZZowskY Co do OpenVZ to mogę ci pokazać co się dzieje jak VAC OVH nie wyrabia :slight_smile: Jak chcesz jakiś większy projekt robić to tylko KVM. Jak potrzebujesz wsparcia z TS3 lub zabezpieczeń serwera to zapraszam dimitripl@protonmail.com

WoZZowskY
WoZZowskY

Open VZ wystarczy ponieważ na tym serwerze będzie grać tylko 20 Graczy to będzie mały skromny serwerek na których będzie można sobie luźno pograć. A co do poszukiwania administracji to skontaktuje się ze wszystkimi :) Ddziękuję za tak pozytywna chęć współpracy !

TheSeba
TheSeba

Witaj ! Znam się idealnie na zarządzaniu serwerem Minecraft, także znam się bardzo dobrze na tworzeniu stron www i serwerze TS3. Kontakt: skype: sebastian.boron2003

WoZZowskY
WoZZowskY

Jeżeli jesteście chętni to zapraszam na mój TS3 - wozzowsky.pl Jestem na nim bardzo często wiec na pewno mnie tam dorwiecie :) Możliwe że będę na TS3 miedzy 16:00 a 17:00 !

TheSeba
TheSeba

Dzięki ! Napewno wpadnę :slight_smile:

WoZZowskY
WoZZowskY

Jak na dziś to do Administracji wybrałem @adminek153 Gratuluje ! Gdy mój pomysł sie rozwinie i będę potrzebować administracji odezwę się do osób które się zgłosiły ! Temat do zamknięcia !