Poszukuję budowniczego - duze możliwości budowania!

Zombie
rynek-zlecę
anon82750602
anon82750602

Witam, poszukuję kreatywnych budowniczych, którzy dobrze umieliby wykorzystać możliwosci dodatków na moim (i @HippoMC ale ja na razie płacę xd) serwerze... Jeśli chciałeś budować na serwerze z modami - u nas zbudujesz wykorzystując wszystkie możliwości Minecrafta!

Co oferujemy?

  • Chciałbym od razu powiedzieć, że nie chcemy budowniczego, który buduje za hajs... Mamy inne wydatki, poza tym każdy z nas robi serwer z przyjemności.
  • Możliwość użycia wszystkiego co oferuje Minecraft 1.10! ArmorStand, bloki z Shulkerów, dodamy też prawie każdy blok z dowolną teksturą (niestety aktualnie powodują spore spadki FPS, więc nie będzie ich można użyć jako główny budulec ;/)
  • U nas stworzysz bloki pod bedrockiem ;)
  • U nas możesz wykorzystać meble - a nawet stworzyć własne! (niestety zwykły gracz po otwarcu serwera stworzyć ich nie będzie mógł - jest to zbyt skomplikowane).
  • Co powiesz na półpłytkę trawy? Albo ćwierćpłytkę? 😃
  • Możesz wykorzystać skośne bloki, screeny niżej.
  • Możesz także stworzyć pionową półpłytkę! Albo coś lepszego!
  • Rysowanie dowolnych rzeczy na mapach.

Jeśli uważasz że umiesz dobrze wykorzystać te możliwości - zapraszamy! Możesz skontaktować się ze mną na Skype - gabixdev.

Gdy piszesz do mnie na skype - zastosuj się do tego wzoru - pomoże mi to odnaleźć twoje podanie wśród ogromnego spamu na skype. Dobrze by było gdybyś miał(a) Minecrafta premium.

Zgłaszam się na budowniczego, znalazłem wątek na LVLUP.
Mam na imię {imię}, mam {wiek} lat, buduję w stylu {styl}.
{tutaj możesz napisać coś więcej o sobie}
{wyślij kilka screenów z budowli - potwierdź jakoś że są twoje - film/live też akceptowany}

Kilka screenów: 690x387 690x387 690x387 690x387 690x387