Poszukuję chętnych na serwer TS3

Off topic
KrakowskaMaczeta
KrakowskaMaczeta

Szukam osoby do współpracy, która ma licencję no-profit, posiadam dwóch techników którzy zrobią ts od A do Z Kontakt mój ts3 XXX.tasrv.com

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Poszukujesz osoby, która ma licencje NPL i będziesz z nią robił serwer? W sensie że ona ci udostępni licencje? Jeśli tak, to licencja NPL jest na adres serwera i raczej adresu IP nie zmienisz w niej, a poza tym to chyba niedozwolone.

PS. Kolejny serwer teamspeak? 😟

MichQ
MichQ

Timo:

Jeśli tak, to licencja NPL jest na adres serwera i raczej adresu IP nie zmienisz w niej, a poza tym to chyba niedozwolone.

Co do Licencji jest przypisana do Danego IP, ale jak napiszesz do Supportu to ci przepiszą do innego IP oczywiście po okazaniu dowodu że jesteś właścicielem tej licencji :D

skilx
skilx

Heh, właściwie to ja miałem jedną licencję bez problemu na 3ch innych dedykach, tyle że każy serwer się wyłączał z powodu że licencja może być włączona tylko na jednym serwerze, a inne serwery wyłączy z powodu złej licencji.

Ehh, trudno tak właściwie zrobić stronę WWW oraz maila pod własnego TeamSpeaka? Ja na twoim miejscu @KrakowskaMaczeta bym zgłosił się do TeamSpeaka po własną licencję ;P