Poszukuje osoby, która zrobi mi serwer TS3 za darmo

Zombie
rynek-zlecę
DawidZRT
DawidZRT

Witam poszukuje technika ,który zrobi mi ts3 =Ikonki =Kanały =Rangi Za free oczywiscie

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

łołołołołołołoł 😮

  1. Na forum znajdziesz sporo poradników, które pomogą w tworzeniu serwera ts3 od podstaw, wystarczy trochę poczytać.
  2. Myślisz, że ktoś postawi tobie piękny serwer TS3 z czystej dobroci serca? Sypnij groszem, a znajdzie się fachowiec, który pomoże tobie stworzyć elegancki serwer głosowy.

Powodzenia

luxDev
luxDev Pionier

Duże wymagania ojjj, dam sobie rękę odciąć że nikt Ci tego za darmo nie zrobi :P

spróbuj samemu gdy nie bedziesz czegoś umieć lub rozumieć masz od tego forum :)

Anno
Anno

Tak jak pisali wyżej NIKT za darmo tobie tego profesjonalnie nie wykona 😉

Jeżeli chcesz to próbuj sam lub wgraj jakąś gotową bazę 😄

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

DawidZRT:

Witam

Cześć. W czym mogę pomóc?

DawidZRT:

poszukuje technika

Mhm..

DawidZRT:

który zrobi mi ts3

Dobry plan!

DawidZRT:

=Ikonki

=Kanały

=Rangi

Szczegóły w ogłoszeniu zawsze na plus ;)

DawidZRT:

Za free oczywiscie

😆

Miłego wieczoru :)

DawidZRT
DawidZRT

A jak wgrać bazę ?

Lukass
Lukass

"Za darmo" Za darmo to nawet w mordę nie dostaniesz.. Jak chcesz to odpłatnie Ci to zrobię.

luxDev
luxDev Pionier

Nie no nie przesadzajmy trochę bo poczułem zapach mpc..

Każdy ma prawo zapytać o co chce bo może nie umie kiedyś też na pewno tego byś nie zrobił bo nie wiedziałeś jak.

Wracając do tematu widzę że zauważyłeś po naszych radach że bezpieczniej i najlepiej będzie zrobić to samemu przy okazji nauczysz się czegoś nowego :) dobra decyzja z twojej strony.

Dosłownie każdy poradnik dotyczący teamspeaka na forum jest dostępny, aby znaleźć odpowiedni poradnik użyj indeksu lub wpisz odpowiednią frazę w wyszukiwarkę obok awataru (taka lupa)

Pozderki.