Poszukuję prostych programów do nagrywania ekranów

Off topic
filmy, imovie, obróbka
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witajcie, dzisiaj piszę do was z kilkoma pytaniami dotyczącymi programów do nagrywania. Potrzebuję jakiś (najlepiej darmowy) niezaawansowany program do nagrywania ekranu. Dodatkowo jakiś prosty do obróbki tego materiału np. iMovie.

Z góry dziękuje za pomoc, Pozdrawiam :upside_down:

patryks
patryks Pionier

Jak dla mnie to OBS jest dobry do nagrywania https://obsproject.com/ Do obróbki nwm, ja mam Vegasa 13.

krfcm
krfcm Pionier

Jeżeli masz karte graficzną od Nvidi to możesz skorzystać z programu który jest w nvidia experience, podobno całkiem dobrze sobie radzi, poza tym jak kolega wyrzej obs.

happi
happi

Action! + Adobe After Effects lub Adobre Premiere Pro

krfcm
krfcm Pionier

Action w tej chwili kosztuje około 80 zł a Adobe około 1800 zł, biorąc pod uwagę "(najlepiej darmowy)" to raczej słaby pomysł.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Też polecam Mirillis Action! Jest warty swojej ceny, prosty w obsłudze i wydajny. O ile używa się Windowsa :rolling_eyes:

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Testowałam Action, bardzo dobry i ma apkę, która ładnie pokazuje czas nagrania. Telefon można łatwo przekształcić w pilota do rozpoczęcia/stopu/zakończenia nakręcania :)

Wiesz, życie to takie dwa wybory z trzech: dobrze, tanio i szybko. Jak chcesz metodę, która działa i jest dobra, to nie będzie tania.

Fallen
Fallen Pionier

OBS + Adobe Premiere Pro + Adobe After Effects

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Bardzo dziękuję @patryks , @krfcm , @happi , @SystemZ , @Aylin i @Fallen za szybką reakcję i pomoc :)

anon82750602
anon82750602

Sam VLC pozwala na nagrywanie ekranu :slight_smile:

Krzychu102
Krzychu102

@adminek153 Msi Afterburner a jak potrzebujesz do renderingu to Format Factory.

koweq
koweq

Nie będę się wykłócał, aczkolwiek do renderingu najlepsze (płatne) to Adobe Premiere oraz Sony Vegas. Sam używam jakiegoś innego, za free, ale nie pamiętam nazwy D: