Potrzebna opinia - kategoria publikacje serwerów

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jak sądzicie, czy warto stworzyć kategorię gdzie każdy będzie mógł przedstawić tu swój serwer gier?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dlaczego nie? Napewno była by to swego rodzaju pomoc dla serwerów (a może nawet reklama).

Ciekawy pomysł, ja jestem na TAK.

Gomper
Gomper

Jak najbardziej za :D

krfcm
krfcm Pionier

👆 Jak najbardziej

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak, trochę ludzi pisało z chęcią zareklamowania się, sądzę że to będzie dobry pomysł. Dodam taką kategorię.

Z chęcią dodam tam szablon wiadomości aby można było szybciej uzupełnić informacje o serwerze. Jakie pola powinny się tam znaleźć waszym zdaniem?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Hejka, jak dla mnie nie potrzeba tworzyć żadnych szablonów, to nudne. Dajmy użytkownikom możliwość stworzenia własnej reklamy/prezentacji może w formie bilbordu/obrazku.

Można by wymagać kilku podstawowych danych o serwerze takich jak:

  • Wersja serwera
  • Liczba slotów
  • Typ serwera
  • Premium/No Premium/Whitelist
  • IP serwera
  • Informacje dotyczące PVP [ON/OFF];

Na pewno, kilka zdjęć z serwera wzbogaciło by prezentację. Jak wyżej pisałem; dla mnie nie potrzeba żadnego "Nudnego" Szablonu - w końcu to reklama.

Myśląc, że jest to forum hostingu, dałbym zakaz reklamowania serwerów z poza LVLUP/HOSTMC.

Pozdrawiam ❤️

WoZZowskY
WoZZowskY

Zgadzam się z Adminkiem153 :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok zrobiłem ogólną kategorię dla projektów z dość luźnymi zasadami https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-projekty-uzytkownikow/159

W miarę jak będzie przybywać postów stworzę odpowiednie podkategorie

Szablon byłby opcjonalny w kategorii projektów serwerów MC, tylko jako podpowiedź co warto zamieścić gdyż zdaję sobie sprawę że sporo osób może nie zerknąć do wątku z zasadami tworzenia nowych publikacji a potem będą dziesiątki takich samych pytań pod każdym z wątków :slight_smile: A tak od razu przy tworzeniu użytkownik widzi co powinien wpisać i już tego nie przeoczy.

Fallen
Fallen Pionier

A co z serwerami innego typu np. Teamspeam. Można wrzucić jego tez reklamę czy tylko MC ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dokonałem pewnych modyfikacji w tamtym wątku o kategorii. Teraz wszystko powinno być jasne :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

@SystemZ A takie pytanie. Zasady tak jak na innych większych forach że można podbić temat czy darujemy sobie?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sądzę że nie ma sensu ustalać setek reguł. Zdrowy rozsądek będzie to lepszym wyborem. Jak ktoś podbije to podbije, o ile nie robi tego co kilka minut to jest ok.

Jeśli coś będzie wkurzać społeczność to taka osoba zostanie poinformowana aby tego nie robić, wystarczy zwrócić uwagę.