Potrzebuję pomocy przy tworzeniu serwera SA-MP

Zombie
vps
MrocznyX
MrocznyX

Siemanko, dzisiaj chciałem postawic serwer samp i posiadam pakiet KVM czyli Ubuntu 64 bit, lecz pobrałem bibloteki pod 86x i ok odpalam jest ok ja wbijam i nagle serwer sie resetuje no mówie ok, pewnie cos w mapie zle zrobilem, lecz gdy podałem ip dla kumpla u niego nie wyszukuje informacji na temat serwera i ip i powiedzcie mi o co tu chodzi, ze tylko ja moge wejsc (moje IP) a inni nie.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Próbowałeś może konfigurować jakiegoś firewalla?

MrocznyX
MrocznyX

Nie. Nawet nwm nic na ten temat, jeszcze kilka lat do tylu było wszystko ok, a teraz nikt oprócz mojego ip nie moze wejsc na serwer ... Moze objasniłbys mi w kilku punktach o co chodzi z tym firewallem i czemu tak jest

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

To wygląda na włączoną whitelistę UDP. Aby ją wyłączyć, należy udać się do panelu v3 @ my.lvlup.pro. Po zalogowaniu, należy przejść do ustawień danego VPSa: undefined

Następnie klikamy ten przycisk: undefined

I widzimy panel sterowania whitelistą UDP a.k.a AntyDDoS GAME. W moim przypadku, whitelista jest wyłączona - ty też ją wyłącz. undefined


Jeżeli nie chcesz wyłączać whitelisy UDP to dodaj odpowiedni port serwera, klikając w zielony przycisk dodajundefined

Wtedy, wybierasz odpowiednią grę: okno wyboru gryundefined

Uzupełniasz to i tamto, dodajesz i gotowe. Każdy powinien móc się połączyć z serwerem.


Te oba sposoby nie działają na OpenVZ (ograniczenia wirtualizacji, maszyn itp.) oraz na KVM PL (PL posiada tylko podstawową ochronę przed DDoSami, ale opcja jest dostępna w panelu v3 jako bug - po prostu nie działa).

MrocznyX
MrocznyX

Dziękuje kolego <3 Temat do zamkniecia, problem rozwiązany!

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.