[Problem] Blokowanie komend AuthMe

Zombie
szymhal
szymhal

Witam, mam problem, znowu, gdy wchodzę na mój serwer (Bungeecord), to zostaje przekierowany na serwer lobbylog, czyli muszę się zalogować, potem wybrać lobby i wybrać tryb gry. Lecz mam problem, jeżeli ktoś inny wejdzie na moje konto, to zanim się zaloguje, może użyć komendy /server i przełączyć się na inny tryb. Wie ktoś jak za pomocą pluginu AuthMe zablokować wszystkie komendy, żeby zostało tylko logowanie? Z góry dzięki. P.S: próbowałem już robić region Worldguarden, blokować komendy flagą ale nie działa. Nie chce blokować globalnie komendy server.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Użyj pluginu AuthMeBridge: https://www.spigotmc.org/resources/authmebridge-for-bungeecord.574/

PS: wrzuć go do bungee, a wersje bukkitową na serwer logowania.

Fallen
Fallen Pionier

Ponieważ komendy Bungee są wykonywane przez komendami MC. Usuń komendę /server z configu BC i po sprawie

k0l0r3k99
k0l0r3k99

Może lepiej plugin od logowania pod Bungee? Albo druga opcja, nie nadawać nikomu uprawnień do /server, /end, itp.

szymhal
szymhal

Napisałem, że nie chce blokować tych komend.

luxDev
luxDev Pionier

Słuchaj weź się w garść, i słuchaj kolego :D

Tutaj masz wszyyystko wytłumaczone musisz tylko odpowiednio tego użyć.

Co do blokowania komend, czemu nie chcesz ich zablokować są one zbędne, a jeśli boisz sie że masz jakiś plugin że jak klikasz w kompas to otwiera Ci się gui z serwerami, to on nie używa komendy /server z tego co wiem wysyła wiadomość do bungeecorda.

Jak masz na prawdę taki wielki problem, opisz co dokładnie chcesz zrobić i czemu, a może my to za Ciebie zrobimy.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zainteresuj się może tym AuthMeBridge, co? To gotowe rozwiązanie.. A wy tu kombinujecie..

szymhal
szymhal

Wiem, dzisiaj byłem w górach, więc nie mogłem przetestować, około 10 będę w domu i zobaczę. P.S: zaliczyłem rysy ;d

szymhal
szymhal

AuthMeBridge działa, dziękuje za pomoc :slight_smile: