Problem red dead online

Pytania i problemy
frytka
frytka

Ogolnie mordeczki problem taki ze kupilam red dead online na steamie i zainstalowalam a gdy probuje wlaczyc wyskakuje mi komunikat "Uruchomienie krytycznych danych nie powiodło się." jest link do supportu rockstar i gdy klikam ok to nastepny komunikat sie pokazuje "Nie udało się uruchomić gry, proszę zweryfikować dane gry." Próbowałam już sprawdzac spojnosc plikow itp ale nadal nic (wylaczenie antywirusa tez nic nie daje). Mam też problem z wejściem na stronę rockstar i zalogowania się bo ciągle stronka nie odpowiada :// Jak ktoś wie w czym problem to napiszcie -_-

Axerr
Axerr

Ale czemu pytasz na forum lvlupa, a nie na jakiś community steama?

frytka
frytka

Czyli nie moge sie zapytac o to tutaj? :v

Samowar
Samowar

Moim zdaniem osoba pisząca ten temat ma prawo napisać na tym lub jakimkolwiek innym forum. Osoba ta napisała w dobrej kategorii z problemem z którym sobie nie może poradzić chyba lepsze takie pytania niż setne pytanie o minecrafta czy wybór vps`a Jak widać osoba ma tutaj problem nie tylko z grą (może brakuje jej czegoś w systemie jakiś dll czy coś) i korzystaniem z przeglądarki Więc dlaczego nie może tutaj napisać tylko szukać jakiegoś szpetnego forum steam?

Kamil02167
Kamil02167

Od siebie mogę dodać, że ten błąd pokazuje się również u mnie przy GTA:V, tylko nie rozumiem czemu przy wyłączaniu gry xD. Może warto luknąć jakieś anglojęzyczne fora, na pewno to jest błąd globalny.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Brzmi jak problem z serwerami Rockstara :V

Tak na przyszłość sugeruję instalację Steam i gier po angielsku, wtedy masz oryginalny błąd który łatwiej wyszukać na forach czy Google. Po polsku zawsze ciężej potem doszukać się o co chodzi.

Axerr
Axerr

Dobrze, najmocniej przepraszam, że zwróciłem uwagę.

frytka
frytka

Dołącze screenshota bo już naprawdę nie wiem co robic ;/ mam rdr kupione na steamie (wersje red dead online na ktorej mozna grac od ponad pol roku na redm wiec z przodu pisze ze to nie jest wina tego ze nie mam pelnej wersji gry razem z trybem fabularnym) Sprawa wyglada tak ze mam pobrane gre itp ale nadal nie moge odpalic tego redm wiec nie wiem :))) Przechwytywanie|407x151 I prosze nie pisać niepotrzebnych odpowiedzi do tego bo chcę tylko odpowiedź na to co mogę ewentualnie zrobić w tej sytuacji jaka jest u mnie

Krop
Krop

Steam musi być uruchomiony oraz musisz być na nim zalogowany na odpowiednie konto gdzie posiadasz RDR 2 + Online.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.