Problem z clientem w wersji 3.0.19.4

Zombie
vps, ts3, sinusbot
kjuba225
kjuba225

Witam! Na swoim VPS zainstalowałem serwer team speak 3. Chcę zainstalować również wersję client w celu stworzenia bota, jednak spotkałem się z problemem, z którym google średnio mi pomógł.

Starsza wersja client'a działa bez problemu, jednak nie mogę się zalogować na swój serwer (jest za stara). Po automatycznej aktualizacji do najnowszej wersji (3.0.19.4) client nie chce się uruchomić.

Czy spotkał się ktoś z tym problemem lub ma pomysł jak rozwiązać ten problem?

LinGruby
LinGruby Pionier

kjuba225:

zainstalowałem serwer team speak 3

rozumiem serwer działa ?

kjuba225:

Chcę zainstalować również wersję client w celu stworzenia bota

jakiego bota ? jak odpalasz na serwie ?

kjuba225:

Starsza wersja client'a działa bez problemu, jednak nie mogę się zalogować na swój serwer (jest za stara). Po automatycznej aktualizacji do najnowszej wersji (3.0.19.4) client nie chce się uruchomić.

a tu mowa o serwie czy o kompie w domu ?

a taka podpowiedź jaką masz minimalną wersję klientów na serwie TS

i trochę więcej szczegółów by się przydało

kjuba225
kjuba225

LinGruby:

rozumiem serwer działa ?

Tak. Cały czas z niego korzystam i nie ma najmniejszego problemu.

LinGruby:

jakiego bota ? jak odpalasz na serwie ?

Wykorzystuje swojego VPS do różnych niecodziennych rzeczy i korzystam z wirtualnego pulpitu. Chciałem zainstalować na nim [VPS od lvlup oraz najnowsza wersja Debian'a] client'a team speak'a w celu uruchamiania muzyki z youtube. Problem w tym, że najnowsza wersja team speak'a nie chce się uruchomić [starsza działa, ale nie jest możliwe łączenie się z serwerem].

LinGruby:

a tu mowa o serwie czy o kompie w domu ?

Mowa o team speak client na linux'a tak jak już wcześniej pisałem.

LinGruby:

a taka podpowiedź jaką masz minimalną wersję klientów na serwie TS

Nie wiem do końca, gdzie tego szukać. Team speak server jest na najnowszej wersji, więc obstawiam, że wymaga właśnie v3.0.19.4

LinGruby:

i trochę więcej szczegółów by się przydało

Co dokładnie potrzebujesz wiedzieć? Nie znam się na linux'ach [znam tylko to co potrzebuję i nic innego mnie dotychczas nie interesowało], więc nie jestem w stanie sam stwierdzić co tutaj może być przydatne.

LinGruby
LinGruby Pionier

kjuba225:

client'a team speak'a w celu uruchamiania muzyki z youtube

Czyli obstawiam że chodzi o sinusbot ( bot muzyczny ) ?

Jeśli tak to tu masz wszystko:

Installation Debian/Ubuntu SinusBot BETA

A tu youtube-dl

How to install youtube-dl with the Bot