Problem z DNS

Off topic
ErniKrzyzyk
ErniKrzyzyk

Mam taki problem. Inne strony działają normalnie. Strona działa innym tylko u mnie jest jakiś problem. Mam internet z orange i od razu mówię że nie mogę go zmienić bo to jest jedyny dostawca w mojej okolicy 690x441

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Kiedy dokonałeś zakupu usługi WWW?

ErniKrzyzyk
ErniKrzyzyk

dokładnie to nie ja dokonałem zakupu tylko kolega, było to dziś

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Odpowiedź znajdziesz w tym wątku (jeśli nie jesteś właścicielem tej domeny): https://lvlup.rok.ovh/t/ta-witryna-jest-nieosiagalna/215

lub mogło się coś popsuć na serwerach dns twojego dostawcy netu.

ErniKrzyzyk
ErniKrzyzyk

hmmm moi znajomi mogą wchodzić na stronę normalnie. ja mam problem od kilku godzin. poczekam jeszcze może coś się poprawi. anyway dzięki za pomoc :slight_smile:

ErniKrzyzyk
ErniKrzyzyk

tam było jeszcze coś z konfiguracją, gdyby to faktycznie było z tym związane masz może jakieś info jak to naprawić?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli Twoi znajomi mogą wejść na stronę bez problemu znaczy, że to DNSy po Twojej stronie się pochrzaniły ;). Jeśli problem występuje na wszystkich urządzeniach to skontaktuj się z usługodawcą. Jeśli tylko na laptopie, to spróbuj wejść na stronę z wyłączonym antywirusem lub sprawdź czy nie masz ustawionych adresów DNS w kompie.

ErniKrzyzyk
ErniKrzyzyk

hmmm no to problem jest od usługodawcy bo nie działa na laptopie, pc ani na telefonie. jeszcze raz dzięki 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Prawdopodobnie firewall hostingu WWW wyciął twoje IP ze względu na zbyt wiele nieudanych logowań (ochrona przed włamaniami botów itp), napisz ticket ze swoim IP na którym jest ten problem a przyjrzę się temu i zdejmę z blacklisty jeśli zajdzie taka potrzeba.