Problem z dodaniem serwera na pterodaktylu

Pytania i problemy
Alecazel
Alecazel

Witam. Gdy próbuję dodać serwer na pterodaktylu, wyskakuje mi infomacja "Could not establish a connection to the machine running this server. Please try again.", w czym rzecz? Dodawałem serwer według poradnika tu na forum

MTGmati
MTGmati

Wygląda na to, że masz problemy z połączeniem z Wings?

Upewnij się, że skrzydła działają przy użyciu skrzydeł statusu systemctl i że porty Wings (domyślnie 8080/2022) są otwarte w zaporze lub routerze.

Błędy konsoli przeglądarki mogą również dostarczyć dodatkowe informacje dotyczące debugowania. Więcej kroków rozwiązywania problemów można znaleźć na https://pterodactyl.io/panel/1.0/troubleshooting.html#cannot-connect-to-server-errors

Alecazel
Alecazel

MTGmati:

systemctl

image|690x28

MTGmati
MTGmati

Dla upewnienia się wpisz systemctl status wings i pokaż.

Alecazel
Alecazel

image|690x167

MTGmati
MTGmati

Ok, wygląda na to, iż skrzydła nie zostały włącznie, przez przy tworzeniu serwera otrzymujesz błąd. Wykonaj polecenie systemctl restart wings oraz zobacz czy skrzydła zostały uruchomione, sprawdzając status z polecenia systemctl status wings

Alecazel
Alecazel

image|690x83

image|689x233

MTGmati
MTGmati

Uruchom diagnozę skrzydeł:

  • sudo wings diagnostics
Alecazel
Alecazel

image|497x66

MinerPL
MinerPL

Zacznijmy od tego że ty masz zainstalowanego daemona a nie wingsy (daemon jest do wersji 0.7.x a wingsy do 1.x)

MTGmati
MTGmati
Alecazel
Alecazel

Dzięki, ogarnę z tego poradnika i napiszę

Alecazel
Alecazel

image|690x91 Skąd mam wiedzieć jak u mnie będzie?

MinerPL
MinerPL

Najlepiej baze zrób przez ssh mysql -u root -p, wpisujesz hasło do roota, DROP DATABASE panel; CREATE DATABASE panel; i już masz bazę stworzoną.

Alecazel
Alecazel

Czyli już stworzona? image|690x202

MinerPL
MinerPL

Tak.

Glupikocz
Glupikocz

Alecazel:

Skąd mam wiedzieć jak u mnie będzie?

W poradniku wszystko pisze :D

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.