Problem z dołączeniem na sewer

Pytania i problemy
Championes
Championes

Witajcie, mam problem od wczoraj z dołączeniem na mój serwer. Dołączałem z pierwszego ip zawsze, ale od wczoraj nie mogłem na te ip dołączyć, więc dołączałem z drugiego ip, ale dziś już nie szło też z niego dołączać.Mam ip na cloudflare. Bardzo proszę o pomoc.

Championes
Championes

Może być spowodowane przez zablokowane porty?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Mówiąc IP masz na myśli domenę lub subdomenę?

Zmieniałeś coś, że przestała działać? Podeślij konfigurację.

Championes
Championes

Chodzi o domenę kupioną. image|690x211

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

"U mnie działa."

image|603x77

Domena jest dobrze skonfigurowana, powinna u innych działać.

Czy teraz też nie możesz się połączyć?

Championes
Championes

Mogę wytłumaczyć tobie na discordzie na privie? Bo lepiej będzie, a później napiszę jak się uda rozwiązanie tutaj.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Najlepiej napisz tutaj. Nawet jeśli wiadomość będzie długa, limit znaków jest spory.

Championes
Championes

Dobrze, gdy wchodzę na serwer to logowałem się i było gites, gdy wszedłem na serwer testowy komendą /server serwer to tepło normalnie i ogarniałem sobie wszystko, później poszedłem po jedzenie do kuchni i wyszłem z serwera. Gdy przyszedłem to nie mogłem wejść na serwer, więc wszedłem z drugiego ip czyli nullmc.pl i ogarniałem sobie też, później wyszłem z serwera wbijam ponownie i ten sam problem. Kredens na privie ze mną sprawdzał co jest nie tak, też wszedł na serwer testowy ze swojego konta, wyszedł i ten sam problem miał. Wiemy tyle, że to nie jest napewno wina mojego kompa ani neta mojego, to wina serwera. Moje serwery to: Bungeecord lobby(czyli serwer survival z którym gracze się łączą) serwer(serwer testowy)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Co znaczy że nie możesz dołączyć? Jaki błąd się pojawia?

Championes
Championes

Ciągle pisze joining world..., a później pisze takie coś image|690x295

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hmm, to na pewno nie będzie problem z domeną.

Wygląda jakby coś dziwnego się działo na tym serwerze testowym, co to za serwer?

Championes
Championes

Normalny serwer testowy, zawsze działało, przez jakiś czas miałem przerwę od testowego i był tylko serwer lobby.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jak wyglądają logi serwera podczas wchodzenia?

Championes
Championes

Chodzi tobie o logi serwera lobby czy testowego?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tam, gdzie dzieje się coś nietypowego. Jaki jest w nich powód wyrzucenia z serwera itp.

Championes
Championes

Normalnie wszystko conect i disconet, jakbym wchodził i wychodził z serwera, na bungee to samo.

Championes
Championes

Usunąłem z configu bungee ten serwer serwer i działa już.

Szymo
Szymo

Masz 2 rekordy a i w górnym masz dobrze a na dole zle wylacz proxy jak na rekordzie wyżej

Kamil02167
Kamil02167

Tylko, że wtedy pozbędzie się ochrony cloudflare dla strony WWW i certyfikatu SSL, jaki to sens? Domena jest poprawnie ustawiona więc to nie jej problem.

Szymo
Szymo

Ochrone będziesz mieć ja mam wył ączone i dział a 🤪

Kamil02167
Kamil02167

Wyłączenie proxy ("chmurki") równa się braku przekazywania ruchu przez serwery cloudflare, co się równa braku ochrony.

JakubEG
JakubEG

Mam ten sam problem, z tym że raczej wpuszcza a czasem wyrzuca ten błąd.

Championes
Championes

Problem rozwiązany, miałem zablokowany port lobby, odblokowałem go i działa.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.