Problem z essentials kit - “Ten zestaw został źle skonfigurowany”

Zombie
MisterPawlak
MisterPawlak

Siemka to znowu ja! Niestety essentials się pozmieniał no i troszku jestem do tyłu. A więc do rzeczy.

Kawałek kodu na kity (spacje są na 100% dobrze): vip: delay: 900 items: - 310 1 - 311 1 - 312 1 - 313 1 - 276 1 - 278 1 - 279 1 - 277 1 modernvip: delay: 900 items: - 310 1 sharpness:5 fire_aspect:2 - 311 1 efficiency:5 fortune:3 - 312 1 efficiency:5 fortune:3 - 313 1 efficiency:5 fortune:3 - 276 1 protection:4 - 278 1 protection:4 - 279 1 protection:4 - 277 1 protection:4

Vip działa a ModernVip nie. Proszę o pomoc! Z góry dziękuję.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

MisterPawlak:

protection:4

Przekroczyłeś maksymalny poziom ochrony. Nie może być większy niż III.

happi
happi

Przecież maksymalny poziom ochrony to 4.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To przez te enchanty xD Poczytaj tutaj: http://ess.khhq.net/wiki/Command_Reference/Kits Oraz napisz, co pisze w konsoli oraz graczowi, gdy ten kit mu nie działa.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@happi Pomyliłem z unbreakingiem, nie wiem dlaczego 😛

MisterPawlak:

fire_aspect zmień to na "fire" (zakładam, że nie próbujesz nadawać enchantów które nie należą do tego typu itemu - nie sprawdzałem id)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dokładnie. @MisterPawlak

W essentials są inne nazwy enchantów, wpisz na serwerze na jakiś itemek komende "/enchant protection 1" to napisze ci inną nazwę enchantu, ją zastostuj w configu.

MisterPawlak
MisterPawlak

[18:58:23 WARN]: [Essentials] Enchantment DAMAGE_ALL: Specified enchantment cann ot be applied to this itemstack

MisterPawlak
MisterPawlak

Timo dzięki! Było to spowodowane, ze pomyliłem id. No to włączyłem usafe-enchantments wziąłem zestaw a tam zbroja z zakletym ogniem i ostroscia xd. No to już wszystko działa. Oczywiście opcję unsafe-enchantments wyłączyłem 😃