Problem z generowaniem świata na serwerze minecraft

Pytania i problemy
Chlebek
Chlebek

Witam, mam problem z generowaniem świata na serwerze minecraft. Używam customowego generatora terenu, wersja 1.17.1, serwer stoi na VPS UpRyze Turbo 15GB, a generuje się najczęściej po 3 chunki na sekundę. Od wczoraj do dziś godziny 8 żadnego problemu nie było, i od tego czasu cały czas są z tym problemy. Log: https://bin.birdflop.com/atumexodiv

Helios1993
Helios1993

Napisz do twórcy pluginu, możesz też pomyśleć nad przejściem na Terra.

Jakubk15
Jakubk15

Jak wyżej, napisz do supportu, na pewno ci odpiszą, bo sam posiadam RWG, support bardzo miły i pomocny.

Kamil02167
Kamil02167

Polecam ci na czas generowania odpalić serwer z czystego spigota, a po wygenerowaniu dopiero wgrać coś innego.

Helios1993
Helios1993

A to dlaczego? Spigot całkowicie wywalił asynchroniczne chunki oraz nie ma starlighta, będzie to trwało jakieś 5 razy dłużej.

Chlebek
Chlebek

Już wszystko ogarnięte, resetowałem co kilka godzin serwer i z ładną prędkością i bez błędów generowało.

Kamil02167
Kamil02167

RWG się nie lubi z paperem i jego forkami gdyż naruszają jakąś mechanikę pod którą rwg nie jest przygotowany. Nawet autorzy zalecają spigota.

kjakkonrad
kjakkonrad

Użyj pluginu do wypełniania świata nawet rwg go zaleca… wygeneruje chubky i będzie śmigać ;)

Kamil02167
Kamil02167

Przecież kolega właśnie takim pluginem generował świat :thinking:.

kjakkonrad
kjakkonrad

Generator mapy a plugin do generowanie chunkow to dwie inne rzeczy, jak dla mnie różne.

Kamil02167
Kamil02167

No tak, kolega takiego pluginu użył. Nazywa się chunky, wystarczy zerknąć w logi: obraz|690x66

kjakkonrad
kjakkonrad

Tak, ale musi być to plugin wspolpracujacy z generatorem dlatego zalecają jakiś dokładnie na ich stronie

Chlebek
Chlebek

Już po problemie.

Blox61
Blox61

Opisz co zrobiłeś by zlikwidować problem. Pomoże to w przyszłości innym użytkownikom, którzy mają ten sam problem.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.