Problem z Hostingiem www Brak Grafiki Sam HTML

Zombie
www
McSkunik
McSkunik

Witam Serdecznie korzystam dosyc duzo z lvlup aktualnie mam 5 hostingow na raz ale po raz pierwszy tutaj mam problem typu mój hosting nie czyta wgl grafiki sam html a te same pliki przerzuciłem na 2 hosting lvlupa i normalnie dzialaja odkad zrobilem przekierowanie domeny na hosting przestał czytać grafike.

Jakas pomoc jakies porady sugestie itp mile widziane

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

f12 i analizujemy

McSkunik
McSkunik

http://sklep-hayland.pl Śmiało to nie jest reklama ale naprawde nie mam pomyslu

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

no dobra, podpowiem: 91.134.213.47 nie jest poprawna domena

obraz|690x203

(takze na przyszlosc naprawde polecam f12; jak grafiki, style i inne takie nie chca sie nam ladowac :slight_smile:)

McSkunik
McSkunik

Sprawdzalem to tez :D na 2 hostingu na lvlup.pro zrobilem szybko subdomenke :D wgralem pliki wszystko podlaczylem pod mysql :D i ten sam problem tutaj faktycznie myslalem ze jest problem z domena bo zrobilem przekierowanie z hostingu z domena na cloud flare i potem na lvlupa

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

sprawdz czy da sie ustawic gdzies w konfiguracji domene; pewnie tak jest.

McSkunik
McSkunik

no i :D wszystkie domeny z cloudflare zdjolem :D tak ze przekierowania nie ma a dalej nie dziala http://test.hostmc.pl to jest cos z hostingiem spierdolone przeciez niemozwiloscia jest zeby 5h temu dzialalo i samo sie zepsulo przeciez nikt tam nie grzebal

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Za to tagowanie i rzucanie mięsem niestety odpowiedzi ci nie wręczę, ale za to ostrzegam, aby tego zaprzestać.

McSkunik
McSkunik

Rzucanie mięsem w strone Hostingu ... bo juz któryś raz mam problem z hostingiem i jak potem sie okazalo bo oni maja jakis problem nikogo nie informuja itp

McSkunik
McSkunik

Tak samo nie rozumiem żeby był support ktory odpisuje po 24h minimalnie bez telefonu bez livechatu bez niczego ... kontakt jak w sredniowieczu moze kruka pośle

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

powodzenia w rozwiązywaniu problemu, ps. to hosting ci sam linki do zasobów wstawia :thinking:

McSkunik
McSkunik

Nie bede szukal bledu poprostu grzecznie pojde na inny hosting jednak wszystko co tanie to chuyowe okazuje sie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

dokladnie, dlatego powinienes zaplacic komus, zeby ci napisal dzialajacy itemshop, a nie brac darmowy

nie wytrzymie juz

czy ty serio nie widzisz w czym jest problem? wyjasnilem to juz w drugim moim poscie w tym temacie

McSkunik
McSkunik

Nie jakoś dalej nie rozumiem wybacz nie kazdy jest taki super jak ty (zwłaszcza ze zostawilem wszystko w porzadku a zastalem burdel)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

adresy do zasobow sa niepoprawne, co tutaj do tlumaczenia?

kierują na ip hostingu, a nie na twoja domene

McSkunik
McSkunik

:D świetnie ale nawet tak jest gdy usunolem stare domeny jest czysty hosting i nowa subdomene wzielem wrzucilem pliki i znow cos takiego sie dzieje :D przeciez przy nowej subdomenie lvlupa powinno normalnie dzialac przekierowanie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

a co ma przekierowanie do wstawiania przez skrypt zlych linkow?

@MCSkunik https://github.com/Verlikylos/vMCShop/blob/3ee8d146ae37e674d56bca128b0c3b53b3419275/application/config/config.php#L26 ustawiles zgodnie z instrukcja ta wartosc? jakos watpie.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@Nieznajomy11 Za bardzo denerwujesz się, nieładnie tak dokarmiać trolli, przecież wiesz że trolle muszą przejść na dietę ;)

@McSkunik Widzę że zdolność czytania ze zrozumieniem zanika, szkoda. Wszystkie instrukcje wraz z wypisaniem błędu oraz sposobem jego naprawy zostały już podane na srebrnej tacy. Zwalanie winy na wszystkich i wszystko dookoła poza sobą nie pomoże Ci w rozwiązaniu problemu, a jeśli dalej będziesz się tak nieładnie zachowywał względem osób które chcą Ci pomóc to niestety poślę Cię na bramkę zbanowanych i przez tydzień będziesz szukał rozwiązania w wujku Google.

Verlikylos
Verlikylos

Wystarczyło napisać do mnie, a na pewno bym pomógł, zwłaszcza jeżeli hostingiem www jest lvlup, ponieważ sam korzystam i nie napotykam żadnych błędów. Niestety coraz częściej zauważam, że większość osób ma problem z dokładnym przeczytaniem i zrozumieniem sześciopunktowej instrukcji instalacji, ale mimo to jeszcze nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy przy instalacji sklepu.