Problem z konsolą SSH w Google Cloud Platform

Pytania i problemy
Zaton
Zaton

Witam mam problem z jedna maszyna, maszyna działa serwer który jest na niej tez działa ale nie mogę się zalogować do ssh i plików, a mam tam cały plik serwera image|562x24

Gdy próbuje się połączyć wyskakuje to: SSH: image|588x204 Po kliknięciu połącz bez proxy wyświetla się to: image|607x165

FileZilla: image|420x31

Ktoś wie jak to rozwiązać, ktoś tak miał? Pytam tutaj ponieważ testowałem już niektóre rozwiązania z google ale nie pomogły, dodatkowo to support google jest taki świetny ze nawet nie ma z nimi kontaktu. Liczę że ktoś to wie, bo zależy mi na plikach które tam są, albo jak już nie da się odzyskać, że tak powiem tej maszyny to może jest jakaś szansa na odzyskanie plików?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Musiałbyś dokładnie opisać swój setup, VM w GCP są dość złożone pod względem sieci i bezpieczeństwa. Zerknij na zbliżony wcześniejszy wątek i moją odpowiedź, może coś Ci to podpowie?

https://lvlup.rok.ovh/t/google-cloud-problem-z-minecraftem/19264/#5?u=systemz

Szymo
Szymo

Spróbuj użyć innego programu na samym starcie jeżeli się nie uda napisz postaram się pomóc

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.